Szybkie wiadomości
26 lip 2021 11:28

ESB Online jest darmowym narzędziem dla dystrybutorów i agencji reklamowych. Odznacza się nowoczesną funkcjonalnością i możliwością wysyłania błyskawicznych zapytań produktowych do tysięcy firm z całej Europy. To wyszukiwarka, dzięki której możliwe jest szybkie wyszukiwanie dostawców produktów reklamowych.

System szybkich wiadomości umożliwia wysłanie jednego zapytania produktowego do ponad 100 firm jednocześnie. Wystarczy zaznaczyć liczbę dostawców w wynikach wyszukiwań, napisać wiadomość i wypełnić dane. To oszczędność czasu, gdyż zapytanie dociera do setek dostawców w tym samym momencie. To idealne rozwiązanie, by znaleźć nowych dostawców lub otrzymać aktualizację ofert w kilka minut. Szybkie wiadomości można również wysyłać z poziomu inspiracji produktowych, które są publikowane na stronie głównej.

Jeżeli poszukujesz nowych dostawców produktów reklamowych, odwiedź European Sellers&Buyers, zarejestruj się i zyskaj dodatkowe korzyści. Wszelkie pytania można kierować na e-mail: info@esbook.eu.

Opracowano na podstawie informacji firmy GJC

cript>