CPG inwestuje w maszynę Scodix Ultra 6000
6 sie 2021 10:37

Carlson Print Group (CPG) zainwestowała w nową, cyfrową maszynę Scodix Ultra 6000, wzmacniając swoją pozycję na rynku druku specjalistycznego. Wielkoformatowe urządzenie uszlachetniające daje producentowi nowe możliwości rozwoju oferty.

Firma Carlson Print Group jest dobrze znana z oferowania niestandardowych nadruków, produkowanych dla wielu rozpoznawalnych marek na świecie. Wraz z dołączeniem do parku maszynowego urządzenia Scodix Ultra 6000, CPG poszerza ofertę zaawansowanych rozwiązań do uszlachetniania druku. Nowa 41-calowa cyfrowa maszyna wielkoformatowa pozwoli również aktywnie promować działalność firmy na rynku opakowań.

Darren Carlson, prezes i dyrektor generalny Carlson Print Group, mówi: Zbudowaliśmy reputację w branży dzięki projektowaniu i produkcji jednych z najbardziej pomysłowych prac dla wielu osób pojawiających się na liście Fortune. Reprezentują różne firmy, które chcą się wyróżniać i zamierzają inwestować w nagradzane, przyciągające uwagę projekty. Nowa maszyna Scodix Ultra 6000 z 41-calowym rozmiarem arkuszy i różnorodnymi możliwościami uszlachetniania zapewnia naszym klientom odważne, unikalne produkty, ponieważ stale rozwijamy naszą działalność w zakresie druku specjalistycznego i opakowań. Ponadto daje nam możliwość przejścia na rozwiązania przepływu pracy, które wywierają natychmiastowy wpływ na naszą produktywność biznesową.

Możliwości nowej maszyny pozwalają na bardziej szczegółowe, krótkonakładowe, spersonalizowane projekty ze zdobieniami takimi jak wytłaczanie, folia, efekty metaliczne, brokat i inne, oryginalne, specjalistyczne wykończenia.

Wyraźną zaletą Scodix Ultra 6000 jest rozmiar, który może pomieścić arkusze w formacie 29 x 41 cali. Earl Guinter, kierownik sprzedaży Carlson Print Group, tak komentuje nową inwestycję: Posiadanie maszyny Scodix Ultra 6000 oznacza rewolucję, ponieważ umożliwia nam stosowanie wspólnego rozmiaru arkusza we wszystkich naszych urządzeniach. Oszczędzi to czas i pieniądze naszych klientów, jednocześnie znacznie zwiększając możliwości projektowania zdobień.

Jason Rollo, prezes Scodix na Amerykę Północną, kontynuuje: Cieszymy się, że firma CPG będzie oferowała uszlachetnienia druku cyfrowego na rynkach specjalistycznych i opakowaniowych. Wiodąca pozycja Carlson Print Group w zakresie kart kolekcjonerskich to doskonały produkt do zastosowań cyfrowych. Widzieliśmy tak wiele innowacyjnych projektów pochodzących z tej firmy, że nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak wprowadzą w życie kolejne rozwiązania cyfrowe – zwłaszcza w dużym formacie. Wizja zwiększenia świadomości marki stawia poprzeczkę na nowym poziomie i jeszcze bardziej rozwija kreatywność. Cieszymy się, że razem umacniamy pozycję się w branży cyfrowego uszlachetniania druku w wielkim formacie.

Opracowano na podstawie informacji firmy Scodix

cript>