Ekologiczne myjki do wynajęcia  
19 sie 2021 13:28

Bez względu na to, czy chodzi o warsztat, czy o zakład produkcyjny, w zakresie ekologicznego czyszczenia narzędzi i metalowych części biologiczne myjki stanowią najlepszą alternatywę dla urządzeń przeznaczonych do mycia na zimno, które wydzielają nie tylko silny, nieprzyjemny zapach, ale także zawierają substancje niebezpieczne i tym samym są szkodliwe dla zdrowia ludzi i dla środowiska. MEWA oferuje w ramach swojego serwisu idealne rozwiązanie w postaci wszechstronnej myjki MEWA Bio-Circle.

Naturalne mikroorganizmy gwarantują biologiczne czyszczenie

W urządzeniu do czyszczenia części MEWA Bio-Circle wykorzystywany jest płyn czyszczący na bazie wody, który nie zawiera żadnych trujących czy łatwopalnych rozpuszczalników. Zabrudzenia powstałe na narzędziach i metalowych częściach usuwane są w delikatny sposób bez użycia szkodliwych dla zdrowia oparów chemicznych. Do czyszczenia wykorzystywane są naturalne mikroorganizmy, powodujące rozkład tłuszczów, smarów i olejów.

To praktyczne urządzenie składające się z wanny ze specjalnym pędzlem można wykorzystać wszędzie tam, gdzie trzeba bezpiecznie i w sposób ekologiczny wyczyścić silnie zabrudzone części. W przeciwieństwie do urządzeń, w których czyszczenie odbywa się na zimno, myjka MEWA Bio-Circle może być stosowana nawet w przemyśle spożywczym, kiedy trzeba usunąć na przykład związki organiczno-chemiczne takie jak cukier.

Praktyczny serwis i konserwacja umożliwiają bezproblemową eksploatację

Bezpieczeństwo w zakładzie jest zawsze na pierwszym miejscu; przyczynia się do tego także stosowanie tej niezawodnej ekologicznej myjki. Gwarantuje to regularna konserwacja urządzenia, obejmująca uzupełnianie płynu czyszczącego, wymianę filtrów oraz elementów szybko zużywających się. Umowa na usługę firmy MEWA obejmuje praktyczny serwis i konserwację, która przeprowadzana jest co 8 lub co 4 tygodnie. Uszkodzone części wymieniane są przeważnie w ciągu 24 godzin.

Po zawarciu umowy klient może w ramach fazy testowej bliżej zapoznać się z systemem. Pracownik serwisu firmy dostarcza i instaluje zamówione urządzenie do czyszczenia części i potem dba o regularną konserwację. By urządzenie MEWA Bio-Circle uczynić jeszcze bardziej ekologicznym, testujemy obecnie nowy rodzaj filtra wielodrożnego. Po pomyślnym zakończeniu testów będzie on zastosowany we wszystkich urządzeniach klientów firmy MEWA w całej Europie - wyjaśnia Daniel Krause, menedżer projektu i specjalista w dziale urządzeń do czyszczenia części w firmie MEWA.

Zasadę działania myjki do części MEWA BIO-CIRCLE ilustruje film na stronie:

https://www.mewa-service.pl/newsroom/alle-videos/2016/04/urzadzenie-do-czyszczenia-czesci-bio-circle-firmy-mewa-umywalki-z-pedzlem-do-wynajecia/

Opracowano na podstawie informacji firmy MEWA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cript>