Konkurs „Wydruk vs Rzeczywistość”
2 wrz 2021 10:17

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Wydruk vs Rzeczywistość” – od wizji do realizacji. Pokaż urzeczywistnienie swojej wizji, pokazując rysunek projektowy oraz zrealizowany pomysł i wygraj nowoczesne, ekologiczne i eleganckie urządzenie drukujące HP!

„Wydruk vs Rzeczywistość”

Przedstaw w graficzny sposób – za pomocą zdjęcia, ilustracji, grafiki, kolażu lub inną techniką swój projekt oraz rzeczywisty efekt swojej pracy – zrealizowaną wizję. Zadanie konkursowe polega na przedstawieniu kreatywnej odpowiedzi na hasło konkursowe „Wydruk vs Rzeczywistość”. Oceniane będą pomysł, oryginalność i estetyka pracy. 

Do wygrania wysokiej jakości, nowoczesne urządzenie drukujące HP DesignJet Studio 24”!

Stworzone z myślą o dużych projektach i wielkich twórcach: poznaj HP DesignJet Studio

Drukarki z serii HP DesignJet Studio to pierwsze na świecie plotery wielkoformatowe, które łączą w sobie wiodącą w branży wydajność, precyzję i jakość z zaawansowaną konstrukcją oraz nowoczesnym wyglądem.

Urządzenia są inteligentne, efektywne i ekologiczne, a ich radykalna prostota pomaga zawodowym projektantom maksymalnie wykorzystać czas i uprościć wykonywane czynności.

Gwarantują:

  • Łatwą konfigurację dokumentów: drukowanie wielu plików w dowolnych, obsługiwanych rozmiarach zaledwie po jednym kliknięciu bez potrzeby rozbudowanej ręcznej konfiguracji.
  • Inteligentne drukowanie w dowolnym rozmiarze: dzięki podajnikowi A3 i zintegrowanym rozwiązaniom przebiegu prac A3 nowe urządzenia umożliwiają drukowanie w dowolnych formatach od A4 do A0 bez czasochłonnych ręcznych zmian konfiguracji.
  • Pracę z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie: możliwość druku z dowolnego, podłączonego urządzenia — w biurze, w domu, na placu budowy lub w podróży, dzięki czemu wydruki są gotowe zawsze wtedy, kiedy ich potrzebujesz.
  • Ekologiczne drukowanie: urządzenia wykonane w dużej części z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu (nawet w 30 proc.); emitują nawet 7,3 tony mniej węgla niż porównywalne produkty oraz wykorzystują nawet 95 proc. mniej atramentu podczas rutynowej konserwacji niż porównywalne drukarki wielkoformatowe konkurencji.
  • Nowoczesny designkompaktowa konstrukcja, dzięki której drukarki bezproblemowo mieszczą się w mniejszych biurach oraz w przestrzeniach domowych; wykończenie z wykorzystaniem drewnianych i stalowych elementów doskonale komponuje się z nowoczesną estetyką miejsc pracy twórców.
Informacje na temat konkursu
Organizator konkursu i partner:

Organizatorem konkursu jest serwis ARCHINEA (archinea.pl) wraz z partnerem – firmą HP, producentem m.in. nowoczesnych sprzętów drukujących dla architektów i projektantów.

Format prac:

Praca konkursowa powinna być przedstawiona w formie graficznej na 1 planszy formatu B2 w orientacji poziomej (70x50 cm). Dopuszczalne formaty plików: PDF, JPG – objętość 20 MB. Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie odbywać się będzie poprzez wysłanie pracy konkursowej
w wersji cyfrowej na adres archinea@archinea.pl wraz z formularzem zgłoszeniowym (w oddzielnym pliku).

Termin zgłaszania prac:

Aby wziąć udział w konkursie, pracę konkursową należy wysłać pocztą elektroniczną na adres archinea@archinea.pl w okresie od 1 września 2021 roku, godz. 9.00 do 31 października 2021 roku, godz. 16.00. Wraz z pracą konkursową osoba zgłaszająca się do KONKURSU powinna przesłać w oddzielnym pliku formularz zgłoszenia z następującymi danymi osobowymi: imię, nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail, adres do korespondencji.

Uczestnicy konkursu:

Konkurs jest skierowany do wszystkich osób działających w branży architektury. Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne. Prace konkursowe mogą być opracowane indywidualnie oraz w zespołach. Konkurs jest otwarty i jednoetapowy. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Jury konkursu:

Oceny prac konkursowych i wyboru najlepszej pracy dokona jury konkursu w składzie:

  • Wiesław Makówka, business development manager w HP Polska;
  • Bartłomiej Bajon, główny architekt i jeden z założycieli wielokrotnie nagradzanej poznańskiej pracowni architektonicznej architekci;
  • Tomasz Melnicki, właściciel i twórca portalu Archinea.pl, organizator konkursu.
Ocena prac:

Ocena prac konkursowych będzie oparta w szczególności o: pomysł, stanowiący kreatywną interpretację hasła „Wydruk vs Rzeczywistość” oraz walory wizualne i estetyczne. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 30 listopada 2021 roku na stronie organizatora.

Nagroda główna:

Jury konkursu przyzna jedną nagrodę dla najlepszej pracy. Nagrodą w konkursie będzie wysokiej jakości, nowoczesne urządzenie drukujące HP DesignJet Studio 24” o wartości 7599 PLN.

Pliki do pobrania:

Opracowano na podstawie informacji organizatora

cript>