Lessebo Paper z nowym CEO
3 wrz 2021 09:44

1 września br. firma Lessebo Paper AB, jeden z wiodących producentów przyjaznych dla środowiska papierów, powołała Jensa Olsona na stanowisko nowego dyrektora generalnego.

Olson zastąpi Erica Sigurdssona, który objął tę funkcję w 2018 r. Jako dyrektor generalny Olson będzie kierował ekspansją rynkową i partnerstwami Lessebo Paper na całym świecie. Pod kierownictwem Erica Sigurdssona moi koledzy pracowali z dużym sukcesem na rzecz osiągnięcia strategicznie wysokich celów środowiskowych. Dzięki temu Lessebo Paper jest dzisiaj światowym liderem w produkcji papieru przyjaznego dla środowiska na rynku graficznym do drukowania, konwersji i zastosowań opakowaniowych. Naszym głównym celem jest zwiększenie udziałów firmy w rynku poprzez utwierdzanie wizerunku szwedzkiej papierni, produkującej papier przyjazny dla środowiska z lokalnych surowców. Nie mogę się doczekać bycia częścią zespołu Lessebo Paper. Razem będziemy nadal rozwijać działania na rzecz zrównoważonego rozwoju - mówi Jens Olson.

Były dyrektor generalny, Eric Sigurdsson, obejmie nową funkcję mill managera w Lessebo Paper. Ta zmiana struktury organizacyjnej w Lessebo Paper umożliwia nam zarówno silną koncentrację na rynku, jak i produkcji na papierze wysokiej jakości – podsumowuje Göran Johansson, prezes zarządu Lessebo Paper AB.

Opracowano na podstawie informacji firmy Lessebo Paper

cript>