Katalog firmy MEWA 2021/22 już dostępny
7 wrz 2021 09:13

Nowe wydanie katalogu firmy MEWA 2021/22 produktów renomowanych marek obejmuje 288 stron, na których znajdują się informacje o ponad 10 000 artykułów potrzebnych w pracy, w tym także aktualne modele wybranych topowych marek, jak też innowacyjne nowości w zakresie rękawic roboczych i obuwia ochronnego. Cała oferta dostępna jest także w sklepie internetowym: https://buy4work.mewa-service.pl.

Katalog firmy MEWA produktów renomowanych marek oferuje odpowiednie wyposażenie do zastosowania w każdej sytuacji w pracy. W ofercie znajdują się certyfikowane rękawice robocze, obuwie ochronne, artykuły do ochrony wzroku, słuchu, głowy i dróg oddechowych, jak też skóry oraz artykuły higieniczne.

Rabat na nowości do końca września

Na zamówienia dokonane do dnia 30 września 2021 r. przewidziany jest rabat w wysokości 10 proc. na wszystkie nowe artykuły wymienione w katalogu. Dotyczy to np. nowego obuwia ochronnego Albatros, które za połączenie komfortu noszenia, sportowego wyglądu i zaawansowanych funkcji ochronnych uzyskało wyróżnienie w konkursie „German Innovation Award 21“. Nowością w asortymencie firmy MEWA są także aktualne modele sprawdzonego obuwia ochronnego serii Elten Wellmaxx. To obuwie wyposażone jest w doskonale amortyzującą podeszwę.

W zakresie środków do ochrony skóry MEWA również poszerzyła swoją ofertę: pojawiły się artykuły przeznaczone do higieny rąk firmy SC Johnson, na przykład bardzo skuteczny środek do dezynfekcji rąk „InstantFOAM Complete“ w kolumnach dozujących „Touch Free“. W zakresie ochrony dróg oddechowych oraz elementów do zakrywania nosa i ust na stanowisku pracy asortyment katalogu został poszerzony o maseczki medyczne, maski FFP2 oraz jednorazowe maseczki firmy 3M.

Szybkie dostawy
Na wszelkie pytania dotyczące aktualnej oferty szybko i kompetentnie odpowiedzą telefonicznie lub mailem odpowiednio przeszkolen
i pracownicy. Na wielu produktach można na życzenie klienta nadrukować lub naszyć jego logo. Zamówienia realizowane są na terenie całego kraju, zwroty są bezpłatne.

Opracowano na podstawie informacji firmy MEWA

cript>