Odwiedź stoisko ESBook.eu na targach RemaExtra!
9 wrz 2021 13:37

European Sellers&Buyers będzie prezentowane na zbliżających się targach RemaExtra na stoisku F/A3, znajdującym się przy głównym wejściu na targi. Jest to doskonała okazja, by zobaczyć ESBook.eu w akcji oraz dowiedzieć się szczegółów na temat:

  • dynamicznej wyszukiwarki dostawców,

  • szybkich zapytań,

  • codziennych inspiracji produktowych,

  • panelu agencji.

Specjaliści European Sellers&Buyers odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą w sprawie ESBook.eu. Targi RemaExtra odbędą się w dniach 15-17.09.2021 w Warsaw Expo, w Nadarzynie k. Warszawy. Na targi RemaExtra można się bezpłatnie zarejestrować korzystając z formularza wpisując kod REX021. Kod jest wielorazowego użytku.

Odbędzie się również darmowa prelekcja dotycząca ESBook.eu. Będzie miała ona miejsce w sali konferencyjnej w Hali F, trzeciego dnia targów, 17.09.2021, o godzinie 13:00.

European Sellers&Buyers to darmowe narzędzie internetowe skierowane do agencji reklamowych i dystrybutorów produktów reklamowych. Charakteryzuje się dynamiczną wyszukiwarką z szeroką gamą dostawców, możliwością wysyłania szybkich zapytań i codziennymi inspiracjami produktowymi.

Opracowano na podstawie informacji firmy GJC

 

cript>