RemaExtra 2021 – podsumowanie
22 wrz 2021 12:06

17 września zakończyły się pierwsze w tym roku targi branży reklamy i druku RemaExtra - zgromadziły blisko 6000 gości z 35 krajów. Organizatorzy są niezmiernie usatysfakcjonowani z ilości zwiedzających oraz z tego, jak wiele zagranicznych gości przyjechało na to wydarzenie. Zwiedzający mieli okazję sprawdzić zmiany w branży reklamy i druku, a także odnowić dotychczasowe i nawiązać nowe kontakty. 

Przez 3 dni targów goście mieli szansę poznać tysiące nowych produktów i technologii, inspirowali się nowymi rozwiązaniami i cieszyli się ponownym osobistym kontaktem z partnerami z branży, a także zdobywali cenną wiedzę i doświadczenie.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaExtra odbyły się w tej samej lokalizacji, gdzie ma miejsce coroczne wydarzenie RemaDays, w centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo. W hali F wystawiło się ponad 170 wystawców, którzy reprezentowali zmieniony przez pandemię rynek. Targi odwiedziło blisko 6000 zwiedzających z różnych krajów z całego świata. Cieszymy się, że pomimo trudnej sytuacji nie zabrakło przedstawicieli międzynarodowego rynku. Jak zwykle targi okazały się świetnym miejscem do rozwoju kontaktów o nowe znajomości - mówi Sebastian Ząbek, dyrektor targów RemaExtra.

Podczas targów odbyły się bezpłatne prelekcje o tematyce branżowej w ramach RemaCongress. Było coś dla każdego - od logistyki na nowym rynku do nowoczesnych opcji reklamy online, wszystkie wykłady były interesujące i przede wszystkim poszerzyły horyzonty o nową wiedzę.

Na targach nie zabrakło udogodnień dla gości – restauracji, stref wypoczynku oraz łatwej komunikacji: na targi można było przyjechać bezpłatnymi autobusami, kursującymi co 20 minut z Warszawy Centralnej i lotniska Chopina. Zwiedzający podróżujący samochodami mieli do dyspozycji 7000 miejsc parkingowych tuż przy halach w Nadarzynie.

RemaExtra z pewnością była wyjątkowym wydarzeniem - miła i bezpieczna atmosfera oraz wysoki poziom wystawców i zwiedzających ponownie potwierdzają siłę branży reklamowej i pragnienie rozwoju w obecnym czasie.

Organizatorzy już teraz zapraszają na Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw, które odbędą się w dniach 16-18.02.2022.

Opracowano na podstawie informacji organizatora

cript>