Nowe funkcje Roland DG Connect
27 paź 2021 09:52

Roland DG, producent szerokoformatowych drukarek atramentowych i ploterów tnących, ogłosił wydanie Roland DG Connect wersji 1.1, która zawiera nowe funkcje poprawiające wizualizację stanu pracy plotera i rentowność dla rozszerzonej gamy produktów.

Wprowadzony na początku tego roku program Roland DG Connect został opracowany w celu zwiększenia satysfakcji i sukcesu klientów przez zapewnienie bardziej komfortowego i stabilnego środowiska pracy, poprawę wydajności przepływu pracy, zwiększenie rozwoju biznesu i rentowności, a także umożliwienie współpracy i dzielenia się pomysłami ludziom o różnych umiejętnościach, celach i wymaganiach.

Wraz z tą aktualizacją wprowadzono nową funkcję monitorowania ploterów, która umożliwia klientom sprawdzanie stanu operacyjnego wielu ploterów w czasie rzeczywistym. Umożliwia to bardziej efektywną obsługę ploterów i wspiera poprawę produktywności w operacjach drukowania. Posiada on również „pulpit biznesowy”, który pozwala użytkownikom na wykonywanie prostych kalkulacji zysków i kosztów przez wprowadzenie jednostkowej ceny sprzedaży wydruków oraz ceny atramentu i nośników. System pomaga zwiększyć rentowność poprzez ustalenie odpowiednich cen sprzedaży i zwiększenie świadomości kosztów.

Oprogramowanie jest teraz dostępne dla jeszcze szerszego grona klientów, a narzędzie jest kompatybilne z ploterami drukująco-tnącymi VersaUV LEC2-330/640 UV-LED oraz ploterami z serii LEC2 S z systemem transportu płaskiego/taśmowego.

Roland DG Connect to wartościowa, bezpłatna usługa, która znacznie rozszerza możliwości twórcze naszych klientów, łącząc ich z szeroką gamą ludzi i zasobów za pośrednictwem internetu - powiedział Johan Struyfs, dyrektor serwisu EMEA w Roland DG. - Klienci mówią nam, że możliwość łatwej obserwacji stanu pracy ich ploterów doprowadziła do wdrożenia odpowiedniej konserwacji służącej stabilnej pracy produktu oraz jego zwiększonej wydajności i rentowności. Będziemy nadal dodawać nowe funkcje, usługi i obsługiwane plotery, aby stworzyć jeszcze bardziej atrakcyjny ekosystem kreatywny wśród naszych klientów na całym świecie.

Program Roland DG Connect jest obecnie dostępny dla wszystkich modeli TrueVIS, w tym VG2-640/540, SG2-640/540/300, VF2-640, VG-640/540, SG-540/300, jak również dla modeli VersaUV, w tym serii LEC2-640/330 i LEC2-S. Wymagana jest aktualizacja oprogramowania sprzętowego do najnowszej wersji. Obsługiwane produkty zostaną rozszerzone w przyszłości.

Opracowano na podstawie informacji firmy Roland DG