FINAT przyciąga producentów etykiet
6 maj 2022 14:10

FINAT, europejskie stowarzyszenie przemysłu etykietowego, zajmie się krytycznymi problemami, przed którymi stoi europejska społeczność branży etykiet, podczas FINAT European Label Forum 2022 w dniach 1-3 czerwca w Grand Hotel Dino w Baveno (Włochy).

Drukarnie etykiet i inni uczestnicy branży rejestrują się na wydarzenie branżowe, które odbędzie się we Włoszech, aby skorzystać z okazji i po długim czasie ponownie spotkać się bezpośrednio.

W ramach nadchodzącego wydarzenia znajdą się wypowiedzi ekspertów dzielących się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami. Ponad 35 prelegentów będzie inspirować i motywować swoimi historiami sukcesu przekazując słuchaczom konkretne narzędzia, które można od razu wykorzystać w codziennej pracy.

Jak podkreślają organizatorzy, czerwcowe forum będzie pierwszą po długiej przerwie okazją do nawiązywania i utrzymywania kontaktów, budowania relacji oraz rozwijania wzajemnego zrozumienia problemów. Nie zabraknie dialogu na temat krytycznych kwestii i możliwości, przed którymi stoi obecnie branża. Będzie też możliwość zajęcia się sprawami, których nie można rozwiązać indywidualnie z innymi konwerterami i dostawcami. Uczestnicy poznają podsumowania trendów i zmian zachodzących na rynku etykiet, posłuchają też wypowiedzi niekonwencjonalnego przedsiębiorcy, który stworzył największy włoski rynek spożywczy. Podczas wystąpień, prelekcji i dyskusji poruszana będzie także tematyka dyrektywy w sprawie opakowań i odpadów opakowaniowych, co pozwoli uzyskać jasne spojrzenie na zmieniające się nastawienie do opakowań i przegląd tego, jak branża etykiet radzi sobie z gospodarką o obiegu zamkniętym i recyklingiem. Goście będą mieli okazję dowiedzenia się, jak zabezpieczyć swoją firmę na przyszłość przekształcając nowe talenty w liderów, jakie są wyzwania Big Data i jak dzięki nim usprawnić działanie firmy oraz jak połączyć zarządzanie łańcuchem dostaw ze strategią biznesową.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem strony www.europeanlabelforum.com. Z myślą o przedstawicielach drukarń etykietowych przygotowano specjalną zniżkę.

Opracowano na podstawie informacji FINAT

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>