Aktualizacje Truepress Jet520HD
20 maj 2022 12:34

Firma Screen wprowadziła do swojej serii maszyn atramentowych Truepress Jet 520HD pakiet aktualizacji, w który można doposażyć użytkowaną obecnie maszynę. Jednocześnie pakiet będzie też oferowany w przypadku zakupu nowych urządzeń drukujących.

 

Nowa oferta SC+ Chroma Package obejmuje ulepszony sprzęt i oprogramowanie, szerszą gamę kolorów, atrament SC+ oraz zmodernizowaną wersję obecnego atramentu SC z tej serii. Pakiet będzie dostępny dla nowych maszyn oraz jako aktualizacja dla firm, które już pracują na Truepress Jet 520HD.

Pierwsza wersja atramentu SC, która została zaprezentowana na targach drupa w 2016 roku, była zaprojektowana z myślą o druku zarówno na standardowych papierach powlekanych, jak i niepowlekanych, bez konieczności wstępnego przygotowania lub stosowania podkładu.

Zdaniem przedstawicieli Screen, innowacja odpowiada na zapotrzebowanie na szybkoschnący, szybko wchłaniający się atrament dostępny bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów papieru klasy premium lub obróbki podłoża. Jak pokazuje sytuacja na rynku druku, zapotrzebowanie na nowoczesne atramenty wzrosło ze względu na ciągłe wyzwania związane z niedoborem papieru. Dzięki rozszerzonej gamie kolorów i poprawie czystości odcieni atrament SC+ ma pozwolić użytkownikom dopasowywać kolory w najszerszym możliwym zakresie i z większą dokładnością niż poprzedni atrament serii SC.

SC+ Chroma Package będzie obejmował również profesjonalne usługi i szkolenia oferowane przez specjalistów firmy Screen, skoncentrowane na pomocy klientom w dostrojeniu maszyny i przygotowaniu jej do stosowania maksymalnej gamy atramentów.

Dyrektor marketingu Screen Europe, Taishi Motoshige, powiedział: Nowo opracowane atramenty SC+ zapewnią jeszcze żywsze kolory i rozszerzoną ich gamę. Drukarnie i użytkownicy końcowi pokochają rezultaty drukowania atramentami SC+. Ponieważ podkład lub inna obróbka wstępna nie są w tym przypadku wymagane, powlekane i niepowlekane materiały offsetowe zachowają swój naturalny wygląd i dotyk. Dzięki temu pakietowi oferujemy naszym obecnym użytkownikom maszyzn Truepress Jet 520HD ciekawą możliwość aktualizacji.

Pakiet jest dostępny z nowymi maszynami drukującymi, a jednocześnie producent rozpoczął proces planowania aktualizacji dla obecnych klientów, którzy zdecydują się na konwersję. Motoshige powiedział też, że cena nowych maszyn będzie zbliżona do obecnej, a koszt aktualizacji dla dotychczasowych użytkowników będzie zależny od numeru seryjnego urządzenia.

Opracowano na podstawie informacji portalu Print Week

error: Kopiowanie zabronione!
cript>