KURZ inauguruje Label Weeks
21 cze 2022 13:43

Przez całe lato producenci etykiet będą mogli poznawać najnowsze trendy branżowe podczas spotkań pod szyldem Label Weeks, organizowanych przez firmę KURZ. Wydarzenia w postaci zbliżonej do współczesnych targów będą odbywać się na żywo w siedzibie firmy, w miejscowości Fürth (Niemcy), w terminie 20.06-28.10.2022 r. Rozpoczynający się „Tydzień etykietowy” zainaugurowała konferencja, która odbyła się 20 czerwca.

Zaplanowane na ponad 4 miesiące spotkania Label Weeks odbywające się pod hasłem „Engineering the future of embellishment” (Kreowanie przyszłości zdobień) mają być okazją do wymiany doświadczeń i dyskusji z ekspertami branżowymi. Klienci, dostawcy, partnerzy, przedstawiciele prasy, a także wszyscy zainteresowani branżą etykietową i opakowaniową uzyskają możliwość odkrywania nowych rozwiązań, innowacyjnych maszyn oraz pionierskich procesów w kontekście wymagań zrównoważonego rozwoju. 

Na powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych specjaliści firmy KURZ zaprezentują innowacyjne rozwiązania w zakresie wykańczania powierzchni w sektorze etykiet i opakowań oraz przedstawią zwiedzającym szeroki wybór maszyn. 

Po dwóch i pół roku bez osobistego kontaktu ważne jest dla nas, abyśmy mogli ponownie doświadczyć bezpośrednich rozmów na tematy związane ze zrównoważonym rozwojem w branży projektowania opakowań i etykiet - mówi Stéphane Royère, head of the KURZ Packaging and Print Business Area w firmie KURZ.

Więcej - w lipcowej "Poligrafice".

Opracowano na podstawie informacji firmy KURZ

error: Kopiowanie zabronione!
cript>