Nowy system raportowania firmy Highcon
20 wrz 2022 09:10

Platforma raportowania wydajności HighConnect została opracowana w celu zwiększenia wydajności produkcji w branży cyfrowych wykończeń. HighConnect automatycznie zbiera i monitoruje dane dotyczące wykorzystania maszyn Highcon, w tym status systemu i prędkość konfiguracji zadań. Celem jest zapewnienie pełnego przeglądu procesu produkcyjnego i udostępnianie raportów w intuicyjnym panelu.

Firma Highcon Systems Ltd. ogłosiła wprowadzenie HighConnect, opartej na chmurze platformy informacji, która umożliwia użytkownikom monitorowanie wydajności produkcyjnej systemów Highcon. Platforma pozwala na śledzenie kluczowych wskaźników i poprawę wydajności produkcji cyfrowych systemów cięcia i bigowania Highcon.

HighConnect automatycznie zbiera i monitoruje dane dotyczące wykorzystania systemów Highcon, w tym status systemu, prędkość i czas konfiguracji poszczególnych zadań, aby zapewnić pełny przegląd procesu produkcyjnego. Następnie platforma wyświetla raporty na intuicyjnym pulpicie nawigacyjnym, zapewniając użytkownikowi dogłębny wgląd w platformę cyfrową. HighConnect umożliwia konwerterom podejmowanie strategicznych decyzji produkcyjnych, monitorowanie celów biznesowych i usprawnianie przepływu pracy w celu maksymalizacji przepustowości.

HighConnect daje nam dane, których potrzebujemy do oceny inwestycji w Highcon Beam 2. To świetne oprogramowanie, które eliminuje ręczne zbieranie danych i kontroluje tempo pracy, aby upewnić się, że działamy tak wydajnie, jak to tylko możliwe. – powiedział Jean-Paul Wheater, continual improvement manager, Linney.

Platforma HighConnect zapewnia wizualny przegląd trendów opartych na danych produkcyjnych na żądanie, dostępnych z dowolnego komputera PC lub urządzenia przenośnego. Posiada wskazania kluczowych wskaźników wydajności niezbędnych do śledzenia produkcji, a także dogłębny wgląd w dane produkcyjne w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Tego typu informacje można analizować według typów zadań, rodzaju podłoża i czasu. Platforma raportuje również rzeczywistą produkcję w porównaniu z planowaną w celu poprawy procesu planowania i podejmowania decyzji oraz zapewnia możliwość zagłębienia się w czasy konfiguracji w celu zidentyfikowania obszarów wymagających korekty.

HighConnect to kolejny krok w raportowaniu wydajności cyfrowego wykańczania, znacznie skracający czas potrzebny na przeprowadzenie analizy i umożliwiający operatorom zwiększenie produktywności. Wspiera naszą wizję strategii produkcji cyfrowej, zapewniając całkowitą kontrolę nad wieloma punktami danych zebranymi z naszych systemów. Dzisiejsze ogłoszenie jest pierwszym krokiem dla HighConnect, klienci korzystający z platformy już zwiększyli produktywność i wydajność. Zamierzamy nadal rozwijać HighConnect, aby oferować jeszcze szerszy zakres możliwości, w tym zarządzanie konserwacją i kontrolę produktywności – komentuje Haim Veig, kierownik ds. produktów w Highcon Systems.

Platforma HighConnect obejmuje między innymi monitoring – monitoruje każdy etap procesu produkcyjnego systemu, np.: stan systemu, prędkości, ustawienia zadań i czas produkcji; oraz raportowanie — raporty platformy umożliwiają użytkownikom identyfikowanie i śledzenie bieżących trendów w celu usprawnienia planowania i wiedzy personelu.

Opracowano na podstawie informacji portalu World of Print

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>