Wyjątkowe spotkanie w LFP Industrial Solutions
22 wrz 2022 09:50

Między 13 a 15 września w Centrum Demonstracyjnym firmy LFP Industrial Solutions we Wrocławiu odbył się pierwszy Open House. Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się z technologicznymi „must have” nowoczesnych drukarń.

Podczas dni otwartych można było nie tylko porozmawiać z przedstawicielami firmy na temat panującej sytuacji na rynku reklamy wielkoformatowej, ale także była to idealna okazja, aby przyjrzeć się pracującym maszynom, które w świetny sposób prezentowały ciągłość produkcyjną.

W centrum uwagi znalazły się rozwiązania marki Vanguard, czyli jednej z najbardziej przełomowych poligraficznych debiutów ostatnich lat. Amerykańska firma podbiła Stany Zjednoczone, a obecnie staje się rozpoznawalna na całym świecie. Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy zainstalowano kilkadziesiąt maszyn w samej Europie. W Centrum Demonstracyjnym LFP Industrial Solutions można było zapoznać się z możliwościami wielokrotnie nagradzanego „flagowca” VK300D-HS, który zaskakuje nie tylko szybkością i najwyższą jakością druku, ale również wszechstronnością w zakresie pracy na przeróżnych podłożach. Jak dodaje Wojciech Łacny, business development manager w firmie LFP Industrial Solutions: Goście wydarzenia byli pod dużym wrażeniem jakości i trwałości wydruków oraz możliwości druku strukturalnego.

Recepta na sukces drukarń

Nie zabrakło również pokazu rozwiązań w zakresie obróbki materiałów. Goście Open House mogli przyjrzeć się urządzeniu Elitron Kombo SD+31.20, który dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych narzędzi i możliwości pracy z wieloma materiałami jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników w zakresie cięcia, bigowania oraz frezowania. Elitron z powodzeniem sprawdza się w segmentach poligrafii, w tym w obróbce opakowań oraz reklamy wizualnej, zapewniając nie tylko wydajność, lecz także wysoki poziom niezwykle ważnej dziś automatyzacji. Jak dodaje Urszula Gałuszka-Marzecka, account manger LFP Industrial Solutions: Elitron zdecydowanie charakteryzuje się wysoką precyzją cięcia. Dzięki stabilnej konstrukcji urządzenie nie wymaga częstej kalibracji, co przekłada się na bardzo wysoką jakość frezowania.

Jak dodaje Joanna Zjawin, marketing manager w LFP Industrial Solutions: Bardzo cenimy sobie zaufanie, jakim obdarowują nas nasi klienci. Dlatego też oferujemy rozwiązania na najwyższym poziomie. Goście, którzy nas odwiedzili, mieli okazję zapoznać się z technologią renomowanych marek takich jak Vanguard, Elitron oraz Durst. Ponieważ trzydniowy dostęp do technologicznej wiedzy spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, planujemy kolejne spotkanie w ciągu najbliższych miesięcy. Natomiast już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do indywidualnych pokazów, jakie mają miejsce na co dzień w naszym Centrum Demonstracyjnym we Wrocławiu. Link do rejestracji na indywidualny pokaz: https://lfp-industrial.pl/portfolio/vanguard/zarejestruj-sie-na-demo/.

Opracowano na podstawie informacji firmy LFP Industrial Solutions

 

 

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>