ePS CONNECT: trampolina do sukcesu w 2023 roku
23 sty 2023 12:55

Chociaż nowy rok przynosi nadzieję i zmiany, nie ma wątpliwości, że rok 2023 niesie ze sobą również pewne wyzwania. Na całym świecie przedsiębiorcy borykają się z trudnymi warunkami ekonomicznymi, które wywierają presję na firmy. Wiele krajów mierzy się z kryzysami energetycznymi. Kiedy skrócenie przestojów, wyeliminowanie nieefektywności i racjonalizacja przepływów pracy pozostają ważniejsze niż kiedykolwiek, ePS oferuje firmom poligraficznym szeroki wybór narzędzi potrzebnych do generowania zysków w ich działalności.

Początek nowego roku to ekscytujący czas. To szansa na otwarcie nowej książki i napisanie pierwszego rozdziału, czas optymizmu i oczekiwania na nadchodzące miesiące. W eProductivity Software ten rok jest szczególnie ważny; w kilkanaście miesięcy po staniu się niezależnym podmiotem, gdy ewolucja jest już w toku, rozpoczynamy wydarzenie ePS CONNECT, które odbywa się w dniach 23-26 stycznia w Wynn Las Vegas. Znane otoczenie, ale zupełnie nowe rozdanie dla nas jako firmy, a także dla naszych użytkowników i partnerów. Nie możemy się doczekać, aby urzeczywistnić wizję ePS dotyczącą CONNECT – powiedziała Charlotte Tueckmantel, GM Global eCommerce, Enterprise Print and Publication Software eProductivity.

Dzięki skupieniu się na rozwiązaniach programowych oraz możliwości integracji z szerszą gamą sprzętu i wspierających partnerów technologicznych, ePS ma silniejszą niż kiedykolwiek pozycję, aby wspierać klientów w stawianiu czoła wyzwaniom. Pomagają w tym produkty takie jak Midmarket Print Suite, który może skrócić czas odpowiedzi na zapytania ofertowe, pozwala dokładniej oszacować i poprawić wydajność czy Enterprise Commercial Print Suite, upraszczający i przyspieszający gromadzenie oraz integrację danych z całej firmy w celu zwiększenia produktywności, wydajności i zmniejszenia ilości odpadów. Podobnie pakiet Quick Print Suite do bezproblemowej integracji handlu elektronicznego i możliwości drukowania z sieci stosowany w rozwiązaniach MarketDirect StoreFront i PrintSmith Vision. Każde z powyższych rozwiązań programowych może stać się brakującym elementem procesów realizowanych w przedsiębiorstwie poligraficznym w 2023 roku.

Szczególnie w trudnych czasach ludzie chcą zrozumieć, że ich wyzwania nie są wyjątkowe lub nie wynikają z błędów z ich strony. Chcą wiedzieć, że inni przedsiębiorcy mierzą się z podobnymi problemami, chcą uczyć się od tych, którzy już byli na ich miejscu i znaleźć najlepszą drogę do pokonania przeszkód. Dlatego wydarzenie takie jak CONNECT jest potrzebne i cenne. Tegoroczne wystąpienia prelegentów zapowiadają się wyjątkowo – sesje edukacyjne umożliwią wielu użytkownikom powrót do swoich firm i podjęcie działań, które mają szansę przynieść sukces.

Niektóre z moich ulubionych opinii z poprzednich wydarzeń dotyczą kontaktów, jakie klienci nawiązują ze sobą, dzielenia się doświadczeniami i radami, nawet z potencjalnymi konkurentami. Jest to coś, co trudno znaleźć gdziekolwiek indziej – nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak prosta decyzja o uczestnictwie w CONNECT zmienia funkcjonowanie firm w nadchodzącym roku – podkreśla Charlotte Tueckmantel.

Opracowano na podstawie informacji firmy ePS

error: Kopiowanie zabronione!
cript>