Grafotronic zaprasza w maju do Warszawy
23 mar 2023 10:42

W maju br. firma Grafotronic zorganizuje w Warszawie jednodniową imprezę zatytułowaną Grafotronic ASPIRE 2023, na której pojawią się czołowi specjaliści z dziedziny druku cyfrowego, workflow oraz przetwórstwa.

Specjalizująca się w dziedzinie wykańczania cyfrowego po druku firma Grafotronic zgromadzi w jednym miejscu wielu czołowych rynkowych graczy, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat najnowszych trendów w druku cyfrowym, systemach workflow oraz finishingu. Swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele firm: HP Indigo, Durst, Xeikon, Domino, Screen, Kurz, Konica Minolta, Labelhub, Foilco, Cerm oraz Esko.

Z 20-minutowymi wystąpieniami pojawią się:

- Ruud Bos, menedżer OEM w europejskim oddziale Domino Digital Printing Solutions;

- Thomas Macina, dyrektor ds. globalnej sprzedaży w DURST Labels & Flexible Packaging;

- Yael Barak, menedżer produktów etykietowych w HP Indigo (region EMEA);

- Carsten Bamberg, menedżer ds. rozwoju biznesu w Konica Minolta Europe;

- Carlo Sammarco, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Screen GP Europe;

- Hans Gerinckx, globalny wiceprezes sprzedaży etykiet i opakowań w Xeikon.

Grafotronic zaprezentuje swój nowy pakiet automatyzacji oparty na sztucznej inteligencji - Grafotronic IQ - który umożliwia modułowemu systemowi przetwarzania Grafotronic DCL autonomiczną zmianę zadań, automatycznie obsługując wszystkie ustawienia zadań. Zaprezentowana zostanie również najnowsza oferta firmy w zakresie uszlachetnień, w tym nowe maszyny analogowe, jak również nowy cyfrowy system zdobienia opracowany wspólnie z firmą Kurz.

Spędzając z nami tylko jeden dzień przetwórcy z całego świata będą mieli okazję spotkać wszystkich ważnych graczy w dziedzinie druku cyfrowego, przepływu prac i finishingu oraz uzyskać – najlepszy z możliwych - kompleksowy przegląd trendów w branży - powiedział Morten Toksværd, dyrektor ds. rozwoju biznesu w firmie Grafotronic. - Goście będą mogli odbyć prywatne spotkania ze wszystkimi wiodącymi sektorowymi dostawcami technologii i skorzystają z wyjątkowego przeglądu tego, czego można się spodziewać na Labelexpo Europe 2023 we wrześniu w Brukseli. Ujawnimy nie mniej niż 10 nowych maszyn, które zostaną wprowadzone na Labelexpo, z których dwie będą zaprezentowane w działaniu w trakcie Grafotronic ASPIRE. Wystarczy, że zarejestrujecie się Państwo na stronie Grafotronic.se/ASPIRE, a my odezwiemy się do Was ze spersonalizowaną agendą na ten dzień.

Opracowano na podstawie informacji firmy Grafotronic

error: Kopiowanie zabronione!
cript>