Debiut MMR Group PrintSolutions na targach MetPack 2023
9 maj 2023 10:24

6 maja br. zakończyły się 10. Międzynarodowe Targi Opakowań Metalowych MetPack. Tegoroczna edycja była zdecydowanie udanym debiutem dla MMR Group PrintSolutions – portfolio w zakresie zadruku puszek 2- i 3-częściowych zaciekawiło wielu odwiedzających targi, a także pozostałych wystawców.

Międzynarodowe Targi Opakowań Metalowych MetPack to odbywające się co 3 lata prestiżowe spotkanie branży, podczas którego prezentowane są zrównoważone i nowoczesne rozwiązania w zakresie produkcji, uszlachetniania, malowania i recyklingu opakowań metalowych. Tegoroczna, jubileuszowa edycja zgromadziła ponad 300 wystawców z 26 krajów oraz tysiące odwiedzających. 

MMR Group PrintSolutions to jedyna polska firma, która pojawiła się wśród wystawców MetPack. Potencjalnym klientom z całego świata zaprezentowała swoje portfolio z zakresu offsetu i suchego offsetu, do zadruku 2- i 3-częściowych puszek, a także plastikowych zakrętek, wieczek, kubków, pokrywek i tubek, m.in.:

  • obciągi drukarskie zarówno do druku offsetowego, jak i suchego offsetu,
  • płyty do lakierowania in-line,
  • obciągi samoprzylepne,
  • masterbary,
  • bezpośrednio grawerowane płyty do druku i lakierowania,
  • usługi własnego studia DTP,
  • włókniny z atestem FOGRA na maszyny KBA,
  • płyny buforowe i zmywacze z atestem ISEGA do druku UV.

Na stoisku można było sprawdzić próbki obciągów, płyt oraz wzory zadrukowanych puszek. Ponadto jeden z dostawców MMR Group PrintSolutions i jednocześnie trendsetter w zakresie laserów włóknowych – firma AKK GmbH – udostępnił cylinder magnetyczny, na którym zaprezentowano płyty elastomerowe CML na podłożu metalowym.

Krzysztof Stall (managing director), Tomasz Jarczyński (sales manager) i Agnieszka Drosakis (communication, events & promotion manager) w imieniu MMR Group PrintSolutions dziękują organizatorom, wystawcom i odwiedzającym MetPack 2023 – do zobaczenia na kolejnych targach!

Opracowano na podstawie informacji MMR Group PrintSolutions

 

 

 

cript>