Integracja ePS Pace ERP i HP Indigo
12 maj 2023 09:12

Firma eProductivity Software (ePS), jeden z wiodących globalnych dostawców technologii dla firm poligraficznych i opakowaniowych, ogłosiła nawiązanie współpracy z HP. Wspólnie oferują zintegrowane rozwiązanie, które ma zrewolucjonizować procesy przepływu pracy i zwiększyć wydajność operacyjną.

Udana integracja, ogłoszona po raz pierwszy na targach Dscoop Edge Rockies w 2022 r., została zaprezentowana na targach Dscoop Edge St. Louis World Expo 2023 w dniach 7-10 maja i oznacza istotny krok w kierunku osiągnięcia bezdotykowego przepływu pracy, co jest zgodne z zaangażowaniem firmy ePS w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań.

ePS Midmarket Print Suite, którego podstawą jest Pace ERP, to oprogramowanie stworzone specjalnie dla drukarń komercyjnych i wielkoformatowych. Dostrzegając potencjał integracji ePS Pace ERP i HP Indigo, firma Point B Solutions zgłosiła swój udział w testach systemu, chcąc wykorzystać możliwość optymalizacji operacji i poprawy jakości obsługi klienta przez usprawnienie działań związanych z przygotowaniem do druku i cyfrowymi procesami pracy.

Oprócz integracji między ePS Midmarket Suite i HP Indigo, Point B Solutions wykorzystuje inne nowoczesne technologie, w tym Enfocus Switch i Pitstop Server. Włączając te rozwiązania, Point B Solutions stawia na ustanowienie kompleksowego i usprawnionego przepływu pracy, automatyzację procesów oraz eliminowanie ręcznych interakcji.

Bob Raus, menedżer ds. kategorii w HP Industrial Print, podkreślił znaczenie automatyzacji, stwierdzając: Poziom automatyzacji jest kluczowym wskaźnikiem potencjału rozwoju i sukcesu firmy świadczącej usługi druku. Firma HP spełnia obietnicę dotyczącą integracji z oprogramowaniem eProductivity, z korzyścią dla naszych klientów i całej branży.

Oczekiwane korzyści wynikające z kompleksowej strategii automatyzacji to znaczne oszczędności czasu i zwiększona produktywność. Firma Point B Solutions szacuje potencjalną redukcję czasu realizacji jednego zadania w procesie przygotowania do druku, przy jeszcze większej wydajności w przypadku bardziej złożonych projektów. Automatyzacja pozwala przekierować zasoby na zadania o wyższej wartości, zapewniając wyjątkową satysfakcję klientom i napędzając rozwój firmy.

Patrząc w przyszłość, Point B Solutions i ePS przewidują zwiększenie wydajności i automatyzacji, ułatwionych dzięki udanej integracji ePS Pace ERP i HP Indigo. Point B Solutions tworzy w ten sposób solidne połączenie między najnowocześniejszymi technologiami, wytyczając nowy punkt odniesienia dla całej branży.

Doug Haefele, wiceprezes ds. rozwiązań technologicznych w firmie Point B Solutions, wyraził swój entuzjazm, stwierdzając: Cieszymy się, widząc zalety integracji ePS i HP. To strategiczne partnerstwo otwiera nieograniczone możliwości w zakresie wydajności operacyjnej i innowacji dla drukarń takich jak my. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, gdzie ta współpraca może zaprowadzić automatyzację procesów i jak napędzi rozwój branży.

Partnerstwo między ePS i Point B Solutions jest przykładem wspólnego zaangażowania we wprowadzanie innowacji na rzecz postępu całej branży. Firmy zamierzają wspólnie dostarczać innowacyjne rozwiązania do druku, napędzane przez zaawansowaną automatyzację przepływu pracy.

Opracowano na podstawie informacji firmy ePS

 

 

 

 

 

cript>