15. jubileuszowa edycja konkursu POS STARS
22 maj 2023 12:00

Konkurs na najlepszy display reklamowy – POS STARS organizowany jest przez „OOH magazine” i odbywa się cyklicznie od 2008 roku. Prezentacja zgłoszonych prac ma miejsce w trakcie trwania wrześniowych targów Festiwal Marketingu.

Profesjonalne jury wybiera najlepsze POS-y w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Displaye kartonowe, Displaye naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, KIDS, Rozrywka, Bezpieczeństwo, PETS POS.

Konkurs od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród producentów materiałów wspierających sprzedaż. W tym roku spodziewam się licznych zgłoszeń, tym bardziej, że to będzie wyjątkowa, jubileuszowa edycja. Konkurs POS STARS organizowany jest przez „OOH magazine” już 15. rok z rzędu. To także nie lada gratka dla poszukujących powiewu świeżych pomysłów i realizacji. Konkurs od zawsze towarzyszy targom Festiwal Marketingu (w tym roku to 13 i 14 września), które przyciągają rzeszę specjalistów z branży reklamowej, a ta zawsze żywo się nim interesuje odwiedzając stoisko konkursowe – mówi Magdalena Wilczak, opiekun konkursu z ramienia „OOH magazine”.

Najwyżej oceniona przez jurorów praca otrzyma dodatkowo nagrodę GRAND PRIX.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 15 lipca.

Zgłoszenia oraz więcej informacji u:
Magdalena Wilczak: magdalena@oohmagazine.pl
tel. 884 077 607

REGULAMIN.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Więcej publikacji o konkursie można przeczytać TUTAJ.

Opracowano na podstawie informacji organizatora

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>