Światowa premiera na targach FESPA
23 maj 2023 10:11

Firma Vanguard Europe zaprezentowała dziś na targach FESPA Global w Monachium w Niemczech nowej generacji drukarkę UV flatbed, model VK3220T-HS. Pierwszy publiczny pokaz maszyny odbył się na stoisku Vanguard tuż obok firmy Durst, która jest właścicielem amerykańskiej marki od 2020 r. Odwiedzający targi przez cały czas ich trwania są zapraszani do obejrzenia prezentacji urządzenia na żywo.

 Premiera wprowadza do portfolio Vanguard Europe nowy, kompaktowy, przyjazny dla użytkownika produkt. Zmiany – będące wynikiem współpracy z wielokrotnie nagradzaną firmą Zanzotti Industrial Design, która stoi również za projektem portfolio Durst – dotyczą wprowadzenia rozwiązań bardziej intuicyjnych, ergonomicznych i zoptymalizowanych.

Nowy Vanguard VK3220T-HS został zaprojektowany i stworzony w europejskiej centrali Vanguard Europe w Kraftwerk o powierzchni 5000 metrów kwadratowych w Brixen w Południowym Tyrolu we Włoszech, obok globalnej siedziby Durst.

Model VK3220T-HS o wymiarach 3,2x2 metry staje się częścią rosnącego portfolio drukarek Vanguard Europe dedykowanych klientom wymagającym przemysłowych wydajnych urządzeń do druku płaskiego i rolowego. Nowa maszyna wykorzystując aż do trzech rzędów głowic drukujących Kyocera z wielkością kropli 4 pikolitrów i rozdzielczością druku do 1800 dpi może osiągnąć prędkość aż do 360 m2/h.

Urządzenie to można rozwijać i skalować zgodnie z wymaganiami klientów.

Vanguard Europe jest spółką zależną Vanguard Digital Printing Systems Corp z Lawrenceville, Georgia, USA. Założona pod koniec 2021 roku firma Vanguard Europe wykorzystując globalną wiedzę specjalistyczną sprzedawców, dystrybutorów i partnerów ma na celu powtórzenie sukcesów sprzedażowych swojej firmy macierzystej, która produkuje 200 systemów rocznie. Przemysłowe systemy do druku płaskiego i roll-to-roll firmy Vanguard wykorzystywane są w segmentach oznakowań, dekoracji, reklamy i opakowań.

Fabian Sottsas, dyrektor zarządzający Vanguard Europe, powiedział: Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że to właśnie na targach FESPA ma miejsce światowa premiera plotera flatbed UV nowej generacji Vanguard VK3220T-HS. Wiemy, że nowa modułowa konstrukcja i przyjazne dla użytkownika zmiany projektowe, które są bardziej intuicyjne, ergonomiczne i zoptymalizowane pod kątem operatora, spotkają się z ogromnym zainteresowaniem odwiedzających targi.

Sottsas dodał: Nasza strategia, aby stać się liderem na rynku, zostanie zrealizowana tylko poprzez wspólny rozwój biznesu we współpracy z naszymi klientami.

Opracowano na podstawie informacji firmy Vanguard

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>