Podniebna premiera Canon Colorado M               
25 maj 2023 13:02

Już 29 maja rozpocznie się seria pokazów lotniczych połączonych z prezentacją najnowszych osiągnięć technologicznych w druku. Organizatorem jest Smart LFP wraz z firmą Canon.

 Wydarzenie odbędzie się w pięciu lokalizacjach: 29-30 maja w Olsztynie, Toruniu (1-2 czerwca), Warszawie (5-6 czerwca), Krakowie (14 czerwca) i Wrocławiu (16 czerwca).

Jak zapowiada organizator, podczas AirShow & White UVgel odbędą się pokazy druku na ploterze Canon Colorado M, merytoryczne prelekcje nt. technologii UVgel, będzie można wziąć też udział w indywidualnych rozmowach handlowo-biznesowych, a dla chętnych dostępne będą atrakcje lotnicze. W trakcie eventu będzie można również skonfigurować zdalnie podstawową wersję modelu plotera Canon Colorado, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Canon seria Colorado M – większa wydajność dzięki inteligentnej inwestycji

Czas eventu nie jest przypadkowy – zbiega się z premierą nowego modelu plotera Canon Colorado serii M, który jest dostępny w 5-kolorowej konfiguracji kolorystycznej CMYK + W i stanowi modułowe, atrakcyjne finansowo rozwiązanie dla druku wielkoformatowego. Ploter obsługuje nośniki z rolki o długości 1,6 m i umożliwia bardzo wydajną pracę z zachowaniem wyjątkowej jakości oraz posiada imponujący zakres zastosowań.

Urządzenie zaprojektowano także z myślą o oszczędnościach w użytkowaniu dzięki małemu zużyciu atramentu i energii. Co najważniejsze, możliwe są łatwe modernizacje u klienta, które pozwalają rozbudowywać system w miarę rozwoju firmy.

Podczas wydarzenia po raz pierwszy zostanie zaprezentowany kolor biały w technologii UVgel, który umożliwia 3 razy szybsze drukowanie niż porównywalne technologie.

Plotery Colorado to od lat uznana marka w świecie druku wielkoformatowego. Użytkownicy cenią sobie wysoką wydajność i niskie koszty eksploatacji, a finalnym potwierdzeniem są liczne branżowe wyróżnienia. Teraz Colorado M wykorzystuje także biały atrament, który pozwala na 3 razy szybsze drukowanie niż porównywalne urządzenia rolowe, drukujące kolorem białym. Co więcej, urządzenia z serii Colorado posiadają modularny projekt, ułatwiający zmianę konfiguracji w zależności od potrzeb drukarni, drukują produkcyjne aplikacje, ale również te, które są unikalne i wyjątkowe. Urządzenia z natury są zrównoważone środowiskowo, konstrukcja jest dopasowana do długoletniej eksploatacji, zużycie energii jest zminimalizowane, a wykorzystywana technologia atramentowa nie zawiera VOC i jest bezinwazyjna dla zdrowia – mówi Tomasz Miękus, product manager, Canon Polska.

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów wypracowujemy optymalne rozwiązania dla rozwoju ich biznesu. W naszej działalności kierujemy się zasadami odpowiedzialnego biznesu, dlatego tak ważny jest dla nas fakt, że technologia UVgel pozwala na zużycie o 40 proc. mniej atramentu w porównaniu z atramentami lateksowymi lub opartymi na rozpuszczalnikach ekologicznych. Dodatkowo proces utwardzania odbywa się w niskiej temperaturze za pomocą diod LED, co znacznie zmniejsza zużycie energii – mówi Paweł Kujawa, product manager, Smart LFP.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale organizatorzy podkreślają, że liczba miejsc na każde spotkanie jest limitowana. Aby wziąć udział w premierze nowego modelu plotera Canon z serii Colorado M, zachęcamy do rejestracji pod linkiem.

 Opracowano na podstawie informacji firmy Canon

error: Kopiowanie zabronione!
cript>