All4Labels korzysta z HP PageWide Advantage 2200
14 wrz 2023 13:12

Firma All4Labels stała się pierwszym światowym konwerterem w dziedzinie etykiet i opakowań, który zainwestował w system HP PageWide Advantage 2200. Nowa maszyna cyfrowa ma umożliwić spółce rozszerzenie oferty dla branży etykiet.

Wizją All4Labels, pioniera technologii cyfrowego druku etykiet, jest kompleksowa cyfryzacja procesu produkcyjnego. Dzięki 25-letniej współpracy z HP firma dostarcza swoim klientom etykiety o wyjątkowej jakości, może też poszczycić się coraz wyższą wydajnością. Dzięki inwestycji w system HP PageWide Advantage 2200 All4Labels może szybko reagować na przychodzące zlecenia, a jednocześnie zapewniać wysoką produktywność druku na szerokiej gamie nośników i tym samym szybsze wprowadzanie produktów na rynek. Za sprawą nowego systemu możliwy jest także druk etykiet typu ECL na papierze o gramaturze 70-100 g/m².

Roger Gehrke, kierownik zakładu w All4Labels Hamburg, powiedział: Dodanie HP PageWide Advantage 2200 do naszej floty maszyn umożliwia poszerzenie możliwości cyfrowych, uwzględnianie nowych segmentacji rynku, a także ewolucję sposobów zabezpieczeń przed podrabianiem.

Stając na czele transformacji cyfrowej, firma All4Labels usprawniła swoje działania po nabyciu urządzenia HP PageWide Advantage 2200, wykonując większość operacji we własnym zakresie. Jako pierwszy konwerter etykiet, który nabył tego typu rozwiązanie w Europie, All4Labels przewiduje radykalne skrócenie terminów realizacji. Nowy czas dostawy zamówienia będzie teraz utrzymywał się na poziomie 8-10 dni w porównaniu do 3-6 tygodni w przypadku tradycyjnego druku analogowego.

Haim Levit, starszy wiceprezes i dyrektor generalny HP Industrial Print powiedział: Jesteśmy podekscytowani, że All4Labels, ceniony partner, podjął kolejny odważny krok, nabywając nasz najnowszy HP Advantage A2200. Dzięki już imponującej flocie maszyn przemysłowych HP, w tym pionierskiej instalacji rewolucyjnej maszyny HP Indigo V12 w zeszłym roku, wizjonerskie podejście All4Labels w dalszym ciągu wyznacza tempo ewolucji branży. Nasza trwała współpraca z All4Labels jest świadectwem zaufania i niezwykłych wyników, które wspólnie osiągamy.

Połączenie konwencjonalnych procesów drukowania z innowacyjnymi rozwiązaniami cyfrowymi oznacza, że przetwórcy opakowań, tacy jak All4Labels, dostrzegą możliwość redukcji zapasów i uproszczenia łańcucha dostaw. Dzięki urządzeniu HP PageWide Advantage 2200 konwertery mogą wykonywać wysokonakładowe komercyjne zadania drukowania, drukując tylko to, czego potrzebuje klient, i unikając niepotrzebnego marnowania nośników.

HP PageWide Advantage 2200 ma innowacyjną konstrukcję, która zmniejsza liczbę części do zarządzania; posiada też nowy typ modułu drukującego z uproszczoną kieszenią na głowicę drukującą, która zwiększa niezawodność pracy. Ta wydajna, wszechstronna i łatwa w modernizacji maszyna cyfrowa, zbudowana w oparciu o sprawdzone przez ponad dekadę innowacje HP, oferuje skalowalność, zapewniając zyskowny rozwój branży poligraficznej.

Opracowano na podstawie informacji firmy All4Labels

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>