SCORPIO zaprasza na targi Packaging Innovations  
18 wrz 2023 14:00

W dniach 20-21 września 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie odbędzie się 15. edycja targów Packaging Innovations. Po raz kolejny SCORPIO pojawi się na tej imprezie jako wystawca, prezentując tym razem maszyny od cenionych producentów: Petratto i SmartJet.

Od włoskiego producenta - firmy Petratto SCORPIO zaprezentuje składarko-sklejarkę Mini Metro 78/105, która zostanie po raz pierwszy pokazana na targach w Polsce. To kompaktowe i wszechstronne rozwiązanie optymalnie nadaje się do wykonywania standardowych prac z dziedziny akcydensowej i opakowaniowej, typu: pudełka, teczki, koperty, kieszenie itp. Mini Metro zapewnia bezkompromisową wydajność oraz jakość wykonania, a jego modułowość pozwala na dostosowanie do bieżącego zapotrzebowania klienta, z możliwością dalszej rozbudowy.

Opakowania tekturowe, które będą składane na urządzeniu Mini Metro, zostaną wcześniej zadrukowane na jednoprzebiegowej drukarce inkjet – SmartJet FLEX 297. Jest to rozwiązanie przeznaczone do zadruku na różnorodnych, chłonnych podłożach, takich jak: papier, tektura, serwetki czy drewno. Ta wydajna drukarka do personalizacji niewielkich nakładów kopert, opakowań, saszetek i wielu innych prac zapewnia nie tylko odpowiednią precyzję, ale także wysoką jakość odwzorowania na różnych materiałach.

SCORPIO zachęca wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia swojego stoiska, gdzie specjaliści firmy chętnie udzielą wszelkich informacji na temat oferty, maszyn i rozwiązań.

Do zobaczenia na targach Packaging Innovations w Krakowie!

Opracowano na podstawie informacji firmy SCORPIO

error: Kopiowanie zabronione!
cript>