ART OF COLOR: Spotkanie liderów i Gala Złotego Gryfa
14 lis 2023 10:49

Organizowane przez Grupę MTP ART OF COLOR - Spotkanie liderów odbędzie się 28 listopada 2023 r. w Iglicy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Współorganizatorami wydarzenia są Polska Izba Druku oraz Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga. Konferencji będzie towarzyszyć Gala Złotego Gryfa.

Podczas spotkania krajowi oraz międzynarodowi eksperci zaprezentują trendy i rozwiązania, które muszą odpowiedzieć na radykalnie zmieniające się oczekiwania konsumentów, ustawodawców i klientów instytucjonalnych. Zgromadzeni praktycy przyjrzą się branży pod kątem efektywności ekonomicznej, a spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń: gdzie i jak promować swoje produkty i usługi oraz gdzie szukać inspiracji, rady i pomocy.

W programie wydarzenia nie zabranie takich tematów jak: ocena sytuacji gospodarczej w Polsce, regionie i na świecie; możliwości inwestycyjne rozwoju współpracy polsko-ukraińskiej pod kątem szans dla polskich drukarzy i konwerterów; innowacje w przemyśle poligraficznym i opakowaniowym; fundacje rodzinne i inne kwestie podatkowe oraz ERP’S Role in the Circular Economy. Podczas Spotkania odbędą się również dwa panele dyskusyjne – edukacyjny oraz technologiczny.

Część konferencyjną zakończy Gala Złotego Gryfa, która jest największym i najstarszym w Polsce konkursem obejmującym całe spektrum produkcji poligraficznej. Organizatorem konkursu jest Polska Izba Druku.

Partnerami strategicznymi Art of Color - Spotkanie Liderów i Mecenasami Gali Złotego Gryfa są:

CREDIT AGRICOLE

HEIDELBERG

SUN CHEMICAL

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: www.artofcolor.pl

Zakup biletów: https://tobilet.pl/art-of-color-2023.html

Opracowano na podstawie informacji Grupy MTP

 

 

 

 

 

cript>