Nowa wersja oprogramowania Esko
14 lis 2023 07:30

Najnowsza wersja oprogramowania Esko 23.11 podkreśla zaangażowanie firmy w opracowywanie produktów, które pomagają przyspieszyć wprowadzanie na rynek starannie zapakowanych towarów, umożliwiając firmom łączenie systemów i workflow, automatyzację procesów i przyspieszenie innowacji.

Firma Esko opracowała swoją najnowszą wersję oprogramowania w celu poprawy wydajności produkcji opakowań, oferując jednocześnie firmom jeszcze więcej możliwości przyczynienia się do zrównoważonej przyszłości.

Naszym celem jest wprowadzanie na rynek nowych, innowacyjnych sposobów, dzięki którym klienci mogą odblokować wymierną wartość w swoich firmach poprzez ulepszone standardy pracy, eliminację odpadów i optymalizację procesów operacyjnych w celu sprostania wyzwaniom, przed którymi stoją na dzisiejszym rynku – powiedział Jan De Roeck, dyrektor ds. marketingu, relacji branżowych i strategii Esko.

Z niecierpliwością czekamy na zaprezentowanie tych najnowszych funkcji i pokazanie dodatkowej funkcjonalności naszego oprogramowania podczas webinarium na żywo, w ramach którego eksperci ds. produktów Esko zademonstrują korzyści, jakie zapewniają te najnowsze osiągnięcia. Jest to okazja do odkrycia, w jaki sposób innowacje Esko pomagają uczynić proces projektowania i rozwoju opakowań bardziej zintegrowanym niż kiedykolwiek wcześniej.

Esko udostępniło wersję oprogramowania 23.11 dla wszystkich klientów 31 października, a webinarium na żywo zostało zaplanowane na 13 listopada.

Celem webinarium jest omówienie każdego z nowych narzędzi i dodatkowych funkcji. Obejmują one:

  • Safe plate output w Automation Engine umożliwiający szybszą kontrolę jakości oraz nowe etykiety i ostrzeżenia dla klasycznych zadań workflow.
  • Jeszcze silniejszą integrację Automation Engine z Share & Approve, usługą opartą na chmurze, która umożliwia użytkownikom płynne łączenie prepressu z klientami i interesariuszami z poziomu aplikacji do edycji grafiki.
  • Większą wydajność dzięki optymalizacji palet Cape Pack dla składanych kartonów i łatwe udostępnianie dzięki Share & Approve.
  • Nowe narzędzia w ArtiosCAD do automatycznego rozpoznawania obszarów copy-free projektów po złożeniu w 3D oraz w predefiniowane foldery w celu promowania spójności i zmniejszenia liczby błędów.
  • Dalsze ulepszenia automatyzacji zadań prepress w ArtPro+, dzięki czemu przetwarzanie ma być szybsze, prostsze i bezpieczniejsze, a także dodatkowe nowe funkcje takie jak uwzględnianie nieaktywnych fontów podczas rozpoznawania tekstu.

Branża musi zasadniczo zmienić sposób, w jaki działa, aby sprostać podwójnym wymaganiom zrównoważonego rozwoju i cyfryzacji – powiedział Jan De Roeck. – Dzięki najnowszej wersji spełniamy naszą obietnicę opracowania technologii, która umożliwia klientom zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów, zminimalizowanie ryzyka błędów i poprawę ogólnej produktywności, umożliwiając im sprostanie wyzwaniom, przed którymi stoją dzisiaj, i przygotowując ich na te, przed którymi staną w przyszłości.

Opracowano na podstawie informacji firmy Esko

cript>