3 najciekawsze materiały do druku
17 lis 2023 10:54

Marketerzy zlecający agencjom i drukarniom produkcję reklam wielkoformatowych coraz częściej szukają skutecznych rozwiązań do zastosowania w kampaniach wizerunkowo-brandingowych i sezonowych akcjach promocyjnych.

Z jednej strony słyszymy, że dobrze byłoby mieć folie, które ułatwiają aplikację, pozwalają na wielokrotne przyklejanie i odklejanie, a z drugiej strony, że klienci chcieliby, aby aplikacja była bardzo trwała. Wówczas problemem bywa nietypowa płaszczyzna, na której ma być naklejona reklama lub warunki, w których ta aplikacja będzie funkcjonowała (stan powierzchni, dobowe wahania temperatur). Powoduje to, że klienci zastanawiają się, czy w ogóle da się ciekawie wykorzystać trudną powierzchnię na przykuwającą wzrok aplikację, do tego jeszcze w trudnych warunkach?

 Z łącznie około 10 produktów z oferty API.PL, które dedykowane są  trudnym aplikacjom, wybraliśmy 3, które naszym zdaniem są najbardziej uniwersalne i godne polecenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi rekomendacjami.

 Więcej informacji  - https://www.api.pl/3-trzy-mocne-pozycje-najciekawsze-materialy-do-druku-z-mocnymi-klejami/

Video-rekomendacje - https://youtu.be/0FHW44g1CfI

Opracowano na podstawie informacji firmy API.PL

 

 

cript>