ePS ogłasza zmiany przed CONNECT 2024
3 lip 2024 14:30

Firma eProductivity Software (ePS), czołowy dostawca przełomowych technologii dla branży druku i opakowań, ogłosiła wprowadzenie ekscytujących zmian do programu konferencji CONNECT, na którą zaprasza użytkowników swoich produktów. Impreza w nowym formacie, nowym terminie (20-22 sierpnia) i miejscu (hotel Venetian Resort w Las Vegas) ponownie zgromadzi imponujący zestaw sponsorów i wystawców.

ePS CONNECT 2024 pozostaje wyjątkowym miejscem spotkań i wspólnego spędzania czasu na nauce innowacyjnych sposobów służących optymalizacji inwestycji technologicznych, nawiązywania kontaktów z przedstawicielami przemysłu oraz wysłuchiwania branżowych ekspertów. W tym roku firma zdecydowała się zapewnić wszystkie te atrakcje „all-inclusive” w nowym miejscu i terminie. Zmiana stanowi ukłon w stronę tych uczestników, dla których udział w imprezie odbywającej się w trakcie domykania poprzedniego roku finansowego mógł być utrudniony.

Imponującą listę sponsorów CONNECT 2024 tworzą dostawcy sprzętu branżowego, w tym HP, Ricoh, Konica Minolta i EFI, oraz wiodący dostawcy oprogramowania i technologii, m.in. ECO3 (Apogee), Esko i ISCorp. Pełna lista sponsorów i wystawców CONNECT 2024 zostanie ogłoszona w nadchodzących tygodniach.

Ścisła integracja maszyn cyfrowych HP Indigo z systemami ePS Pace i ePS Radius to główne przykłady inteligentnej strategii automatyzacji HP, eliminującej punkty styku i zwiększającej wydajność produkcji z punktu widzenia naszych wspólnych klientów na całym świecie. Z niecierpliwością czekamy na CONNECT 2024 i spotkania z klientami z branży poligraficznej i opakowaniowej – powiedział Fernando Alperowich, dyrektor generalny HP Industrial Print Americas.

Udział w ePS CONNECT 2024 pokazuje poziom naszego zaangażowania w partnerstwo ePS/ECO3 – mówi Andy Grant, szef działu oprogramowania w ECO3. – Uczestnictwo w tym wyjątkowym wydarzeniu, prezentującym rozwiązania programowe dla branży poligraficznej, pozwala prawdziwie zaangażować się w dyskusje na temat tego, w jaki sposób integracja oprogramowania może zapewnić wartość dodaną. A to tylko jedna z atrakcji, które zaprezentujemy: wartość dodaną zintegrowanego workflow ePS – ECO3.

Oprócz zapewnianych użytkownikom druku i opakowań okazji do zdobywania wiedzy, CONNECT 2024 zaoferuje ekskluzywne, trwające dwa i pół dnia warsztaty z głównym architektem Dennisem Kremerem, podczas których będą oni mogli uczestniczyć w zaawansowanych praktycznych sesjach szkoleniowych na temat technologii wspomagających ePS, zaprojektowanych tak, aby pomóc klientom usprawnić ich szerszy ekosystem i zwiększyć wartość ich obecnych inwestycji. Ta obowiązkowa sesja szkoleniowa dla specjalistów IT zajmujących się drukiem i pakowaniem obejmie technologie już wbudowane w rozwiązania ePS (np. ePS Productivity Workbench), jak i nowsze technologie (np. ePS Automator).

CONNECT 2024 będzie również miejscem organizacji Women's Networking Lunch (WNL), którego ubiegłoroczna inauguracja okazała się dużym sukcesem. Celem WNL jest zebranie w jednym miejscu przedstawicielek branży, tak by mogły podzielić się  inspiracjami i pomysłami na przyciągnięcie i utrzymanie w branży utalentowanych kobiet. W tegorocznym panelu będą uczestniczyły: Jules Van Sant, dyrektorka wykonawcza Two Sides North America, wiceprzewodnicząca Print & Graphics Scholarship Foundation, przewodnicząca Cal Poly Graphic Communication i partnerka w Bubble & Hatch, oraz Lindsey Pearson, dyrektorka zarządzająca Whitmar Publications.

Gabriel (Gaby) Matsliach, dyrektorka generalna ePS Packaging, oraz Dan Vertachnik, dyrektor generalny Print ePS, komentują: Z niecierpliwością czekamy na ekscytujący CONNECT, w nowym miejscu, w szerszym formacie i z bogatszym programem najważniejszych rynkowych treści oraz wiedzą od ePS i innych wiodących w branży dostawców. Naszym celem jest dalsza ewolucja CONNECT, tak aby spełniał i przekraczał oczekiwania użytkowników oraz zapewniał miejsce, w którym liderzy branży, firmy i użytkownicy mogą się spotkać, aby wspólnie czerpać korzyści z druku i pakowania.

Opracowano na podstawie informacji firmy ePS