API.PL przedstawia Promoto+, nową linię folii samochodowych premium 
5 lip 2024 14:08

Folie ochronne do pojazdów dostępne w ofercie są jednym z decydujących czynników mających wpływ na to, że klient zdecyduje się na oklejenie pojazdu w danym salonie. Dla dużej części klientów liczyć się będzie cena, ale jeśli zależy Wam na pozyskaniu dużych i opłacalnych zleceń, należy upewnić się, że posiadane przez Was folie zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. API.PL ma przyjemność przedstawić linię folii dedykowanych studiom detailingowym, które nie boją się wyzwań. 

Folie ochronne do samochodów, zmiana koloru i laminaty strukturalne – szeroka oferta Promoto + 

Profesjonalne oklejanie samochodów wymaga folii, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Właśnie do takich zadań specjalnych powstało Promoto+ – linia, która składa się jedynie z produktów uznanych, światowych producentów: Hexis i General Formulations. W ofercie znajdziesz folie ochronne PPF o niespotykanej wytrzymałości, ogromny wybór folii do zmiany koloru auta, laminatów strukturalnych, czy folii pod zadruk do carwrappingu. 

Zalety folii PPF na samochodzie nie wymagają przedstawiania, ale klienci na pewno docenią Bodyfence, czyli jedną z najbardziej wytrzymałych folii PPF na rynku, która ułatwia czyszczenie zapobiegając przyklejaniu się brudu do lakieru.

Klientów, którzy chcą zmienić wygląd swojego auta, ucieszy na pewno, że Promoto+ oferuje ogromne możliwości personalizacji – w tym bogatą ofertę folii zmieniających kolor Skintac z Hexis. Proponujemy modny kolor Wasabi Green, dyskretny czarny mat albo inny spośród ponad 100 dostępnych błyszczących, matowych i satynowych kolorów. Całość można wykończyć laminatem strukturalnym, by dodatkowo ochronić pojazd i nadać mu fakturę carbonu, skóry aligatora i innych nietypowych opcji. 

Promoto+ doskonale nadaje się też do oklejania samochodów w ramach służbowej floty czy reklam na pojazdach. Wszystkie folie ochronne do samochodów z oferty posłużą również do wyklejania innych pojazdów, takich jak motocykle, quady lub rowery, a także do całkowitego oklejania łodzi, jachtu czy motorówki! 

Promoto+ to więcej niż folie ochronne do samochodów 

Opracowując projekt Promoto+, mieliśmy na uwadze, że oferta musi być dopasowana do potrzeb wymagających klientów, którzy oczekują najwyższej jakości. Chcecie dołączyć do grona specjalistów i pracować na foliach, które robią wrażenie i służą latami? A może dopiero chcecie się dowiedzieć, jak wyklejać samochody folią i wejść w ten biznes? Wspólnie z nami wniesiecie nową jakość oklejania pojazdów na polski rynek.  Zapraszamy do dołączenia do społeczności Promoto+ studia i na warsztaty detailingowe. Obserwując nasz projekt, sprawicie, że nie ominą Was żadne kursy oklejania folią PPF i nie tylko, które będziemy organizować wspólnie z profesjonalnymi partnerami znającymi techniki tego fachu od podszewki. Jeśli interesują Was praktyczne porady dotyczące oklejania samochodów, to koniecznie obserwujcie Instagram Promoto+. Będziemy regularnie dostarczać merytoryczne treści, które ułatwią Wam pracę i mamy nadzieję, będą inspiracją do kolejnych realizacji. Czekamy na Wasze pomysły i projekty. Chętnie się nimi podzielimy – mówi Kamila Wrzosek, business unit manager grupy mediów w API.PL