Enfocus uruchamia bezpłatny kalkulator ROI
9 lip 2024 10:58

Enfocus, firma działająca w dziedzinie elastycznej i przystępnej cenowo automatyzacji, uruchomiła bezpłatny kalkulator ROI, który umożliwia firmom obliczenie wartości rozwiązania Switch, i tego, jak szybko zwróci się każda początkowa inwestycja.

Narzędzie to umożliwia firmom kompleksowe zrozumienie korzyści finansowych i wzrostu wydajności, jakie uzyskują po wdrożeniu Switch – narzędzia programowego, które umożliwia maszynom drukującym automatyzację powtarzalnych zadań. Jak przekazuje producent, zdolność Switcha do integracji z niemal każdym przepływem pracy procesu drukowania, w tym z konfiguracjami web-to-print i MIS, oznacza, że może on usprawnić cały proces przygotowania do druku, potencjalnie oszczędzając setki godzin w ciągu roku. Korzystając z kalkulatora ROI, firmy będą mogły obliczyć, ile czasu zaoszczędzą, zanim dokonają jakiejkolwiek inwestycji.

W Enfocus rozumiemy, że obliczanie zwrotu z inwestycji w oprogramowanie w branży poligraficznej zawsze stanowiło wyzwanie – powiedział Davy Verstaen, menedżer ds. produktu w Enfocus. Ale dzięki spostrzeżeniom tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie opracowaliśmy niezawodny i potężny kalkulator ROI, który dokładnie pokazuje, jak Enfocus Switch może przekształcić Twoją firmę.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest pokazanie, w jaki sposób te ulepszenia przekładają się na rzeczywiste oszczędności kosztów i zwiększoną rentowność. Uruchomienie kalkulatora ROI stanowi znaczący krok naprzód w naszej ofercie dla klientów, ponieważ trafia bezpośrednio w sedno tego, jak firmy oceniają i przyjmują rozwiązania automatyzacji. „Ile pieniędzy pozwoli mi to zaoszczędzić?” i „Ile czasu pozwoli mi to zaoszczędzić?” teraz firmy mogą bardzo szybko odpowiedzieć na oba pytania.

Kalkulator składa się z kilku krótkich pytań koncentrujących się na istniejącym procesie biznesowym, na podstawie których oblicza, ile czasu i pieniędzy można zaoszczędzić dzięki automatyzacji typowych zadań związanych z przygotowaniem do druku, takich jak odbieranie zleceń, wysyłanie e-maili z powiadomieniami do klientów i wstępna kontrola plików PDF.

Zdajemy sobie sprawę, że każda firma jest wyjątkowa, z różnymi przepływami pracy, parametrami operacyjnymi i względami finansowymi – dodał Davy Verstaen. – Aby uzyskać bardziej precyzyjną i dostosowaną analizę, która odzwierciedla konkretne okoliczności, zalecamy bezpośredni kontakt z naszym zespołem. Nasi eksperci będą współpracować z Tobą w celu przeprowadzenia kompleksowej oceny, zapewniając uwzględnienie wszystkich zmiennych charakterystycznych dla Twojej działalności.

Opracowano na podstawie informacji firmy Enfocus