Grupa Durst zdobywa nagrody PRINTING United Alliance Pinnacle Awards
10 lip 2024 14:00

Grupa Durst jest zaszczycona, że może ogłosić zdobycie 13 nagród PRINTING United Alliance Pinnacle Awards w tym roku. Dzięki temu sukcesowi Durst stał się najczęściej nagradzaną firmą dwa lata z rzędu.

To zaszczyt otrzymać uznanie za nasze wysokiej jakości, innowacyjne rozwiązania, ale to uczucie jest jeszcze większe, gdy uznanie jest tak znaczące – skomentował Tim Saur, prezes i dyrektor zarządzający na Amerykę Północną.Grupa Durst oferuje najlepsze w swojej klasie produkty, koncentrując się na ciągłym doskonaleniu i rozwoju zarówno sprzętu, jak i oprogramowania. Jesteśmy wdzięczni za nasz trwały sukces w konkursie Pinnacle Awards i zamierzamy utrzymać pozycję lidera innowacji w branży.

Grupa Durst, do której należą systemy druku cyfrowego Vanguard, świętuje w tym roku swoje osiągnięcia. Od czasu wprowadzenia na rynek w 2021 r., Durst P5 TEX / P5 TEX iSUB zdobył nagrody Pinnacle Awards czwarty rok z rzędu, w sumie siedem nagród. W tym roku Vanguard startował w konkursie w dziewięciu kategoriach i wygrał wszystkie dziewięć. To świadectwo tego, jak podchodzimy do naszej technologii i niesamowitego zespołu, który mamy w całym kraju – powiedział Jim Peterson, dyrektor operacyjny i współzałożyciel Vanguard Digital. Jako grupa, Durst i Vanguard wnieśli znaczący postęp do branży, stale oferując przełomową technologię w połączeniu z niezrównaną jakością i wsparciem. Wspaniale jest zostać docenionym w ten sposób i być częścią tego wielokrotnie nagradzanego zespołu.

PRINTING United Alliance jest wszechstronnym stowarzyszeniem poligraficznym i graficznym w Ameryce Północnej, a wykwalifikowany panel jury z całej branży poligraficznej ocenił ponad 160 zgłoszeń do corocznego konkursu w ponad 58 kategoriach obejmujących technologie analogowe, cyfrowe, output i non-output.

Nagrody Pinnacle Awards 2024 zdobyły następujące produkty:

 • Durst P5 TEX: nagroda za technologię RTR sublimacji barwnika na tkaninie (ponad 100 tys. USD);
 • Durst P5 350 HSR: nagrodzona nowa technologia RTR/hybrydowa/płaska;
 • Durst P5 TEX iSUB: nagroda za bezpośredni druk dyspersyjny z roli na rolę na tekstyliach;
 • Delta SPC 130: nagrodzona jednoprzebiegowa maszyna drukująca;
 • Vanguard VKR3200-HS: nagroda za druk UV z roli na rolę (ponad 80 cali);
 • Vanguard VK3220T-HS: nagroda za UV Hybrid/Flatbed klasa produkcji wysokonakładowej;
 • Vanguard VR6D-HS: nagroda UV/Latex Flatbed ($100K – $200K);
 • Vanguard VR6D-HS: nagroda UV/Latex Flatbed + White ($100K – $200K);
 • Vanguard VR5D-E: nagroda UV/Latex Flatbed (poniżej 100 tys. USD);
 • Vanguard VR5D-E: nagrodzony UV/Latex Flatbed (poniżej 70 tys. USD);
 • Vanguard VK300D-HS: nagrodzony UV/Latex Flatbed ($200K – $500K);
 • Vanguard VK300D-HS: nagrodzony UV/Latex Flatbed + White ($200K – $500K);
 • Vanguard VKH900-HS: nagroda UV/Latex Hybrid (100–500 tys. USD).

Grupa Durst zdobyła połowę z 26 nagród przyznanych w tegorocznym konkursie. Nagrody Pinnacle Awards są uhonorowaniem przełomowych innowacji i wyjątkowych osiągnięć kształtujących przyszłość naszej branży – powiedziała Dawn Nye, kierownik programu Pinnacle Awards PRINTING United Alliance. Dzięki wyjątkowym zgłoszeniom od firm takich jak Durst, zawsze z niecierpliwością czekamy na nagradzanie technologii i na to, czego możemy się spodziewać w przyszłości.

Opracowano na podstawie informacji Grupy Durst