Sekrety etykiety
25 sie 2017 09:40

Podczas targów Labelexpo firma Zanders zaprezentuje gamę papierów etykietowych z renomowanej serii Chromolux. 

W oryginalnym próbniku – pudełku o intrygującej nazwie „Sekrety etykiety” znajdziemy 30 próbek papieru Chromolux z nadrukami i rozmaitymi wariantami wykończeń: od gładkich, przez perłowe, aż po aluminiowe. Ekskluzywny charakter papierów tej serii doceniają zwłaszcza producenci dóbr luksusowych, alkoholi, artykułów spożywczych, wyrobów tytoniowych, a także produktów farmaceutycznych i kosmetycznych. Papiery Chromolux wydobywają wyjątkowy charakter produktów nadając im charyzmę, blask i różnorodność. 

Niemiecka firma Zanders jest producentem wysokiej jakości papierów i tektury przeznaczonych do produkcji etykiet, opakowań i zastosowań graficznych. Fabryka Gohrsmühle założona przez Johanna Wilhelma Zandersa w 1829 roku działa do dziś, zatrudniając 500 pracowników. Produkowane są tu ekskluzywne papiery etykietowe o wysokim połysku, stanowiące część tradycyjnej marki Chromolux, a także papiery o szczególnie gładkiej i naturalnej powierzchni z serii Zanlabel i Zanpack. Wśród pozostałych produktów wymienić można podłoża przeznaczone do druku cyfrowego, papiery do produkcji opakowań giętkich, jak również papiery o właściwościach barierowych. 

Na Labelexpo Zanders zaprezentuje także produkty z serii Zanlabel gloss i Zanlabel touch – wysokiej jakości papiery etykietowe zapewniające dobre rezultaty drukowania oraz wyjątkowe właściwości przetwarzania. Na stoisku firmowym nie zabraknie też miłych upominków; gości z pewnością ucieszy możliwość personalizacji etykiet na przygotowanych dla nich napojach. 

Opracowano na podstawie materiałów firmy Zanders

cript>