Zmiana nazwy połączona z rebrandingiem 
15 wrz 2021 08:58

Z dniem 24.08.2021 M&MR Trading Polska Sp. z o.o. zmieniła dotychczasową nazwę firmy na MMR Group Polska Sp. z o.o. Proces zmiany nazwy został połączony z rebrandingiem firmy. 

W skład spółki MMR Group Polska wchodzą, tak jak dotychczas, trzy jednostki biznesowe: MMR Group TransComfort, MMR Group PrintSolutions (wcześniej PHOENIX Xtra Print Polska) oraz MMR Group Media-Transfer (wcześniej TTM Technologia Transferu Mediów). MMR Group jest naturalną kontynuacją działalności w służbie polskiej branży przemysłowej i poligraficznej oraz manifestuje dalsze plany rozwoju w myśl dewizy „Wdrażamy technologię, dostarczamy wartość” / „Implementing technology, delivering value”. 

Modyfikacja nazwy i proces rebrandingu są konsekwencją rozwoju, wyrażają biznesową siłę i długoletnią obecność na rynku polskim. Na początku w centrum działalności firmy była sprzedaż wyłącznie produktów, których najwyższy standard i technologia stanowiły bodziec do skomponowania kompleksowej oferty systemu. Na przestrzeni 30 lat przeobraziła się z firmy handlowej w niezależnego oferenta kompleksowych i kompatybilnych produktów, usług, systemów oraz własnych marek. MMR Group wyszła z roli dystrybutora, aby stać się ekspertem, doradzać i wyznaczać nowe drogi. Nowe logo odzwierciedla trzy filary działalności grupy, jest wyrazem dynamiki i nowoczesności. Podkreśla doświadczenie i ewolucję biznesową. 

MMR Group konsekwentnie podąża za swoją wizją tworzenia kompletnych systemów produktów i usług. Jednostki biznesowe grupy są skupione na zrównoważonym i odpowiedzialnym rozwoju – kumulacji nowych rynków, poszerzaniu portfolio, doradztwie oraz doskonaleniu strategii komunikacyjnej, które klientom, pracownikom czy środowisku będą przynosiły wymierne korzyści i wartości. Jest to szczególnie ważne teraz, gdy przemysł rozwija się w tempie więcej niż dynamicznym, kiedy pojawiają się nowe technologie i wymogi rynkowe, a przy tym zupełnie inne ryzyka i zagrożenia. 

MMR Group dziękuje za dotychczasowe zaufanie i jednocześnie zaprasza do dalszej współpracy. 

Osoba kontaktowa: 

Joanna Kosterska, Advertisement and Public Relations Manager

joanna.kosterska@mmrgroup.pl, +48 605 231 307 

Artykuł sponsorowany

MMR Group Polska Sp. z o.o.

Ul. Hutnicza 25 DE, 81-061 Gdynia

www.mmrgroup.pl

 

cript>