Szkolenia firmy ŁAPIŃSKI dla drukarń
24 Aug 2018 13:21

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Coraz więcej firm docenia wagę podnoszenia kwalifikacji swojej załogi. Niedawno firma ŁAPIŃSKI przeprowadziła dwudniowe szkolenie sprzedażowo-produktowe, uwzględniające specyfikę rynku poligrafii w Drukarni DAKO, a tym razem została poproszona przez Drukarnię ARKA-DRUK o przeprowadzenie szkolenia teoretycznego i praktycznego z technologii hot-stampingu. Szkolenie odbyło się w dniu 21 sierpnia na terenie drukarni i obejmowało wszystkie najważniejsze aspekty tego procesu począwszy od projektowania, poprzez dobór folii do projektu, wpływ maszyny oraz jakości matryc na jakość i wydajność produkcji, a skończywszy na make-ready, kontroli jakości i zarządzaniu procesem produkcyjnym.

„Mamy nadzieję, że wiedza wyniesiona podczas szkolenia pomoże tym drukarniom osiągnąć swój cel i zadomowić się na dobre w czołówce producentów opakowań w klasie premium. Bardzo im tego życzymy” - mówi Zenon Łapiński, właściciel firmy.

Opracowano na podstawie informacji firmy ŁAPIŃSKI

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>