Onlineprinters nabywa introligatornię
11 Feb 2020 08:27

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Internetowa drukarnia Onlineprinters nabyła RIB Industrie-Buchbinderei, firmę zajmującą się obróbką po druku, z siedzibą w Waldbüttelbrunn (Bawaria). „Dzięki tej akwizycji firmy budujemy partnerstwo, które rozwija się od wielu lat - mówi Roland Keppler, dyrektor generalny Grupy Onlineprinters. - Jakość i niezawodność dostaw są naszymi najważniejszymi priorytetami. Z wielką przyjemnością witamy w naszej firmie więcej wysoko wykwalifikowanych pracowników.” Onlineprinters oficjalnie przywitał 15 pracowników RIB w grupie firm na spotkaniu pracowników. Przejęcie nastąpiło w ramach programu zarządzania spadkami związanego z przejściem na emeryturę. Peter Hemberger został nowym kierownikiem operacyjnym zakładu. Wcześniej prowadził on firmę RIB wraz z dwoma innymi współzałożycielami, którzy przejdą na emeryturę ze względu na wiek.

Dzięki integracji RIB z Onlineprinters Group wszystkie produkty z katalogu będą dalej przetwarzane w zakładzie. Ponadto w perspektywie średnioterminowej planowane jest przeniesienie operacji postpress dla broszur ze specjalnymi wymaganiami do zakładu w Waldbüttelbrunn. Te zmiany związane z produkcją nie wpłyną na miejsca pracy w dwóch niemieckich zakładach w Neustadt an der Aisch i Waldbüttelbrunn. Główny zakład produkcyjny Onlineprinters znajduje się w Neustadt an der Aisch, gdzie w pięciu bazach produkcyjnych znajdują się najnowocześniejsze maszyny do druku offsetowego i cyfrowego, a także sprzęt do obróbki po druku i druku wielkoformatowego. Tysiące paczek opuszczają ten zakład codziennie, aby trafić do klientów w 30 krajach europejskich. Oprócz przetwarzania zadań Onlineprinters, RIB będzie nadal obsługiwać klientów zewnętrznych.

Na podstawie informacji firmy Onlineprinters opracowała AP

error: Kopiowanie zabronione!
cript>