Z Akademią Hot-Stampingu w łódzkiej drukarni Oltom
2 Jul 2020 08:31

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Oltom to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się drukarnia, która kładzie duży nacisk na innowacyjność i wysoką jakość produkcji. Szczególną wagę firma przywiązuje również do doświadczenia i kompetencji pracowników. Mówią o sobie: „Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy kochają piękno i potrafią zobaczyć je wszędzie. W każdej naszej realizacji zwracamy uwagę na detal i dążymy do perfekcji”. To podejście znalazło swój wyraz w decyzji o zamówieniu szkolenia z uszlachetniania podłoży w technologii hot-stampingu. Zajęcia odbyły się 19 czerwca br., a poprowadził je Zenon Łapiński.

Łącznie w 8-godzinnym szkoleniu w drukarni wzięło udział 9 jej pracowników: konstruktor opakowań, technolodzy, handlowcy, nadzór produkcyjny i operatorzy maszyny do złocenia. Całość zakończyła się testem sprawdzającym poziom przyswojenia wiedzy przez uczestników zajęć. Wszyscy zdali test pozytywnie, a sądząc po entuzjastycznych opiniach zespołu szkolenie spełniło oczekiwania. 

Opracowano na podstawie informacji firmy ŁAPIŃSKI

error: Kopiowanie zabronione!
cript>