Komori rozbudowuje magazyn części zamiennych w Europie
22 Dec 2020 12:11

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Na początku przyszłego roku japoński producent maszyn drukujących otworzy dodatkowy magazyn części zamiennych w swojej siedzibie w Utrechcie (Niderlandy).

W Utrechcie znajduje się siedziba główna i europejskie centrum demonstracyjne Komori o powierzchni 4 500 m2. Producent zdradził, że motywacją do rozbudowy magazynu części zamiennych była konieczność szybkiej reakcji, szybkiej dostawy i rozszerzonego wsparcia w ramach szerszego portfolio produktów i dostaw.

Komori posiada również europejską fabrykę części zamiennych z siedzibą w Leeds, która zaopatruje Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

Peter Minis, kierownik ds. marketingu w Komori International, powiedział, że zakład w Leeds nadal działa równolegle z zakładem w Utrechcie i nie są przewidywane żadne zmiany w tym zakresie.

Zakład Komori w Utrechcie pracuje obecnie zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia ze względu na pandemię Covid-19 i zapewnia programy szkoleniowe online, demonstracje dla klientów oraz prowadzi projekty badawczo-rozwojowe. Aktualnie w Niderlandach dozwolony jest jedynie konieczny ruch międzynarodowy - w tym transport towarów, transgraniczne dojazdy do pracy i podróże kluczowych pracowników.

Opracowano na podstawie informacji firmy Komori

error: Kopiowanie zabronione!
cript>