Pierwsza na świecie instalacja technologii Screen SAI
14 Jan 2021 14:19

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Włoska drukarnia Grafiche Pradella jako pierwsza zdecydowała się na zakup Truepress Jet L350UV SAI - cyfrowej maszyny drukującej do produkcji etykiet, oferowanej przez japońską markę Screen. Niedawno wprowadzone na rynek urządzenie znacznie poszerza możliwości druku cyfrowego, zapewnia większy zakres ekspresji barw,  poprawia pokrycie kolorami Pantone i redukuje różnice w przypadku określonych kolorów dodatkowych.

Grafiche Pradella po raz kolejny dowiodła, że ​​jest innowacyjna i potrafi przygotować się na nadchodzącą przyszłość - mówi Nicole Ghilotti, kierownik ds. marketingu i komunikacji w Grafiche Pradella i dodaje: Truepress Jet L350UV SAI wyróżnia się szybkością, precyzją i bardzo wysoką jakością druku etykiet. Spełnia również wymagania naszych klientów dotyczące krótkich serii i napiętych terminów.

Wyjątkowe odwzorowanie kolorów

Japońskie słowo „SAI” oznacza „kolorowe” i to właśnie kolory są mocną stroną nowego rozwiązania. Z myślą o indywidualnym dostosowaniu systemu Truepress Jet L350UV SAI, oprócz atramentów CMYK użytkownicy mogą zamówić dwa inne kolory - pomarańczowy i niebieski. Technologia SAI opiera się na cieszącej się powodzeniem serii cyfrowych maszyn drukujących do etykiet Truepress Jet L350UV i L350UV+ firmy Screen.

Możliwość drukowania na dowolnym papierze bez konieczności stosowania podkładu na jakimkolwiek podłożu to ważna cecha, która przekonała przedstawicieli Grafiche Pradella do zakupu Truepress Jet L350UV SAI - twierdzi Nicole Ghilotti.

Baza klientów Grafiche Pradella obejmuje zarówno firmy krajowe, jak i duże firmy międzynarodowe. Drukarnia wykorzystuje maszynę Truepress Jet L350UV SAI przede wszystkim do produkcji etykiet przemysłowych, kosmetycznych i spożywczych. Nasi klienci są zadowoleni z jakości i szybkich terminów dostaw. Maszyna jest bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze - podkreśla Nicole Ghilotti.

REM Labels and Packaging Solutions, przedstawiciel Screen we Włoszech, wspierał drukarnię Grafiche Pradella w wyborze i instalacji maszyny Screen SAI, która jest pierwszą instalacją tego urządzenia na świecie.

Seria Screen SAI jest skalowalna. To 5-kolorowe urządzenie jest dostępne dla firm, które nie potrzebują od razu pełnej funkcjonalności i wolą skorzystać z opcji aktualizacji i możliwości dołączania kolejnych głowic drukujących w miarę rozwoju potrzeb firmy.

Na podstawie informacji firmy Screen opracowała BZ

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>