Półtora miesiąca na zgłoszenie do konkursu FINAT
12 Feb 2021 09:24

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Rozpoczął się nowy rok, który ponownie oferuje branży etykiet wiele możliwości zaprezentowania swego wpływu na infrastrukturę społeczną oraz udowodnienia, że jest w stanie wyjść poza techniczne ograniczenia i znaleźć nowe sposoby pokonywania wyzwań i przesuwania innowacji ku nowym granicom. Mówiąc krótko, społeczność producentów etykiet pozostaje energiczną, pewną siebie i potężną platformą posiadającą predyspozycje, by wyróżniać się w każdym sektorze, w którym działa.

W tych okolicznościach organizatorzy FINAT Label Competition zachęcają producentów i przetwórców etykiet do zgłaszania swoich kolorowych, pomysłowych i idealnie zadrukowanych etykiet – pod warunkiem, że zostały wyprodukowane między 1 stycznia a 31 grudnia 2020 r. - do udziału w tym branżowym konkursie. To czas, by podnieść morale w Waszych zespołach i pokazać światu Wasz kunszt i zdolności w druku etykiet. Macie szansę przebić jakość ubiegłorocznych zwycięzców, którzy dzisiaj konsumują owoce swojej pracy. Nie tylko otrzymali oni zasłużone nagrody, które dzisiaj zajmują widoczne miejsce w ich biurach, ale zostali uhonorowani na ceremonii wręczenia nagród online 26 listopada 2020 r., którą obserwowało wielu przedstawicieli światowej społeczności etykiet – tłumaczą organizatorzy.

Cele konkursu to: promowanie i podkreślanie zalet i zastosowań etykiet samoprzylepnych jako skutecznego narzędzia w zakresie marketingu, promocji i identyfikacji; zachęcanie drukarzy/przetwórców do przesuwania technicznych i jakościowych granic w sektorach etykiet samoprzylepnych oraz druku wąskowstęgowego opakowań giętkich; promowanie użycia technologii etykietowania i druku na wąskiej wstędze w globalnej skali z korzyścią dla branży etykietowej i innych z nią związanych.

Uczestnicy konkursu mogą zyskać: nagrodę (oczywiście pod warunkiem, że ich zgłoszenie znajdzie się w gronie zwycięzców); prezentację zwycięskich projektów na stronie internetowej; wszechstronną ekspozycję zwycięskich etykiet na platformach mediowych branży etykiet, w tym FINAT LNO oraz w prasie branżowej (dodatkowo w roku, w którym wypadają targi drupa, zwycięskie prace są wystawiane w Galerii Sław na stoisku FINAT); a także możliwość zdobycia nagrody w światowym konkursie 2021 L9 World Label Competition, pod warunkiem jej wyboru przez przewodniczącego jury.

FINAT informuje, że czas zgłaszania projektów do konkursu FINAT Label Competition upływa w piątek 26 marca 2021 r. Zasady i szczegóły rejestracji są dostępne tutaj:

https://www.finat.com/events/finat-competitions

Opracowano na podstawie informacji FINAT

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>