Nowe terminy europejskich i amerykańskich targów Labelexpo
5 Mar 2021 09:33

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Labelexpo Europe odbędzie się w kwietniu 2022 r., zaś Labelexpo Americas we wrześniu tego samego roku. Nowy amerykański Kongres Etykiet (US Label Congress) ma dojść do skutku we wrześniu 2021 r.

Tarsus Group, organizator serii wydarzeń i spotkań Labelexpo Global Series ogłosił, że targi Labelexpo Europe odbędą się w Brussels Expo Centre w dniach 26-29 kwietnia 2022 r. Kolejna edycja Labelexpo Americas jest natomiast przewidziana na 13-15 września 2022 r. w Donald E. Stevens Conventional Center w Rosemont, Chicago. Firma Tarsus Group zapowiedziała przy okazji nowe wydarzenie, Label Congress 2021, który został przewidziany w dniach 29 września – 1 października, również w Centrum Zjazdów Donalda E. Stevensa.

Na kongres złożą się sesje konferencyjne dotyczące wszystkich obszarów technologii oraz rynków druku etykiet i opakowań, sesje edukacyjne, Label Academy Live, a także wystawa nowych technologii, w trakcie której czołowi dostawcy zaprezentują swoje najnowsze urządzenia, oprogramowanie i usługi. Kongres i sesje edukacyjne będą również transmitowane do globalnych odbiorców.

Lisa Milburn, dyrektor zarządzająca grupy Tarsus Labels, Packaging and Brand Print, wyjaśnia: Ze względu na utrzymującą się niepewność dotyczącą tempa wprowadzania szczepionek w Europie oraz możliwości przyjazdu do Brukseli naszych gości z całego świata, w porozumieniu z naszymi wystawcami podjęliśmy decyzję o przełożeniu targów Labelexpo Europe na kwiecień 2022 roku. Label Congress 2021 będzie naszym pierwszym fizycznym spotkaniem przygotowanym dla amerykańskiej branży etykiet od czasu wybuchu pandemii i z niecierpliwością czekamy na uczestników tego kluczowego wydarzenia.

Chris Ellison, dyrektor zarządzający grupy OPM Labels & Packaging oraz prezes europejskiej federacji etykietowej FINAT: Przeniesienie terminu Labelexpo Europe na kwiecień 2022 r., kiedy powinniśmy już wrócić do pewnego rodzaju normalności, jeśli chodzi o podróże międzynarodowe i kontakty społeczne, jest z pewnością właściwą decyzją. Ja osobiście nie mogę się już doczekać. Naprawdę brakuje mi tego dreszczyku emocji, który towarzyszy chodzeniu po alejkach wiodących na świecie targów etykiet, oglądaniu na własne oczy nowych technologii od wiodących światowych dostawców, spotykaniu się ze starymi przyjaciółmi i nawiązywaniu nowych kontaktów.

Opracowano na podstawie informacji Tarsus Group