Onlineprinters wzmacnia swoją obecność w Polsce
24 Mar 2021 11:04

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Produkty poligraficzne są coraz częściej zamawiane przez Internet. Jednym z wiodących dostawców na tym rynku jest drukarnia internetowa Onlineprinters. Firma zaopatruje już ponad milion klientów, a teraz wzmacnia swoją obecność w Polsce. 


Widzimy duży potencjał sprzedaży w Polsce i dlatego w ostatnich miesiącach zwiększyliśmy nasze moce produkcyjne w zakładzie w Szczecinie, a także utworzyliśmy centrum kompetencji w zakresie wielkoformatowych druków reklamowych, takich jak roll-upy, ścianki wystawiennicze, czy banery. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz materiałów drukowanych
– informuje Roland Keppler, dyrektor zarządzający grupy Onlineprinters, do której należą również LaserTryk, lider na skandynawskim rynku druku online oraz Scandinavian Print Group. W zakładzie w Szczecinie produkcją materiałów drukowanych zajmuje się obecnie ponad 270 wykwalifikowanych pracowników. W ostatnich latach Onlineprinters zainwestował w tę lokalizację blisko kilka milionów euro. 

Jednym z atutów drukarni internetowej jest bardzo zróżnicowana oferta produktów. Polscy klienci mają dostęp do takiego samego asortymentu produktów poligraficznych, jak wszyscy inni klienci Onlineprinters i od niedawna korzystają ze sklepu internetowego w nowej odsłonie graficznej. Asortyment obejmuje ponad 5 tys. produktów, w tym takie klasyki jak: ulotki, ulotki składane, plakaty, broszury, katalogi, kalendarze, naklejki oraz gadżety reklamowe. Nowością w ofercie są opakowania, które za pomocą konfiguratora online można zamówić w dowolnie wybranym wymiarze. Pudełka składane można także indywidualnie zaprojektować oraz zamówić je w małych ilościach. 

Aktualnie drukarnia internetowa tworzy zespół sprzedaży w Polsce. Do Onlineprinters dołączyła Agata Stachurska, profesjonalistka z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży. Opiekuje się ona dużymi polskimi firmami i doradza w zakresie doboru produktów. Jej klientami są przede wszystkim agencje reklamowo-marketingowe, niezależni graficy i specjaliści od marketingu firm różnych branż. Z moich doświadczeń wynika, że w szczególności graficy i agencje marketingowe chętnie zaopatrują się w Onlineprinters, ponieważ cenią sobie wysoką jakość produktów, absolutną niezawodność dostawy oraz atrakcyjne ceny - mówi Agata Stachurska.

Grupa Onlineprinters należy do wiodących drukarń internetowych w Europie, zatrudnia ponad 1 660 pracowników i wyprodukowała w 2019 roku ponad 3,2 miliardy drukowanych artykułów reklamowych. Przedsiębiorstwo obsługuje ponad milion klientów w 30 krajach Europy, oferując ponad 5 000 produktów poligraficznych, począwszy od wizytówek, papieru firmowego poprzez katalogi i broszury aż do wielkoformatowych systemów reklamowych, na kompletnych stoiskach wystawienniczych kończąc. Klienci mogą szybko i łatwo zamawiać produkty poligraficzne online poprzez 22 sklepy internetowe dostępne w 10 językach przez 24 godz./dobę. Do grupy Onlineprinters należą także brytyjski lider usług drukarskich Solopress, wiodąca drukarnia na rynku skandynawskim LaserTryk oraz hiszpańska drukarnia Copysell.

Opracowano na podstawie informacji Onlineprinters

error: Kopiowanie zabronione!
cript>