Firmy dołączają do akcji Pomagamy #sPRINTem
25 Mar 2021 06:42

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Na początku roku firma LFP Industrial Solutions poinformowała o uruchomionym autorskim programie Pomagamy #sPRINTem, którego celem jest popularyzacja zdrowia, aktywności fizycznej, idei wspólnego spalania kalorii, a co najważniejsze - pomagania dzieciom i młodzieży w lepszym starcie w przyszłe, dorosłe życie. Teraz do akcji dołączają kolejne firmy.

Ponieważ miniony rok upłynął pod znakiem społecznego dystansu i ekonomicznej niepewności, wiele osób z różnych firm przystanęło i dopuściło do siebie refleksję nad tym, co w biznesie, ale również w życiu najważniejsze. Jedną z takich firm była LFP Industrial Solutions, która podsumowała mijający rok i uznała, że pomimo iż - choć był pełen wyzwań - to przyniósł nowe spojrzenie na wiele aspektów, a także nauczył wszystkich pokory. Firma postanowiła podziękować swoim klientom, którzy pomimo wielu zaskakujących i trudnych momentów postanowili obdarzyć LFP Industrial Solutions zaufaniem i wybrali go na swojego dostawcę maszyn poligraficznych.

Firma LFP Industrial Solutions zdecydowała, że będzie regularnie przez okres 12 miesięcy wspomagać finansowo najmłodszych wychowanków Fundacji ESPA w ich dążeniu do zdobywania wiedzy oraz rozwijania talentów. Dzięki przekazanemu, dedykowanemu wsparciu finansowemu dla 12 dzieci, które ze względu na przyczyny rodzinne, środowiskowe czy finansowe nie są w stanie rozwijać swoich pasji oraz wykształcenia, rok 2021 będzie rokiem szans.

Rozszerzenie akcji

Od kilkunastu tygodni w różnych częściach Polski na ulicach, w parkach czy w lesie można spotkać pracowników firmy LFP Industrial Solutions, którzy uprawiają sport jednocząc się w społecznej sprawie. Inicjatywna zaczęła budzić zainteresowanie klientów firmy, dlatego też organizator zdecydował o rozszerzeniu akcji o klientów i partnerów firmy. Osoba biorąca udział w wyzwaniu, która spali najwięcej kalorii może otrzymać wyróżnienie „Wzorowego Pomagacza w akcji #sPRINTem”. Do pomocy można przystąpić w dowolnym momencie 2021 roku poprzez dołączenie do Grupy „Akcja pomagamy #sPRINTem”. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie organizatora:

https://www.lfp-industrial.pl/sprintem/

Opracowano na podstawie informacji firmy LFP Industrial Solutions

cript>