Maszyny fleksograficzne Edale w firmie GRAW
14 Apr 2021 14:14

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma GRAW, będąca jednym z największych dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych, maszyn i urządzeń dla druku fleksograficznego, rotograwiurowego i offsetowego, informuje o rozpoczęciu współpracy z firmą EDALE - producentem światowej klasy maszyn fleksograficznych.

Louise Bailey, business development manager Edale: Cieszymy się, że to właśnie GRAW został naszym agentem w Polsce. Już od jakiegoś czasu obserwujemy tę firmę i jej błyskawiczny rozwój w ostatnich latach. Wierzymy, że silna reputacja GRAW na rynku i 26-letnie doświadczenie w branży pozwoli nam dotrzeć do nowych klientów w Polsce. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wprowadzić naszą ofertę maszyn do druku fleksograficznego i kartonów na ten błyskawicznie rozwijający się rynek, a nasza współpraca z firmą Graw umożliwi klientom kontakt lokalny w celu zapewnienia fachowej wiedzy i wsparcia w ich regionie.

Michał Brendzel, dyrektor handlowy w firmie Graw dodaje: Od dawna poszerzamy portfolio i jestem przekonany, że maszyny Edale będą jednym z mocniejszych punktów naszej oferty. Polski rynek zna już rozwiązania Edale, jednak nie wykorzystujemy potencjału i doświadczenia tej marki. I to jest nasze zadanie. Widzimy rosnące zapotrzebowanie klientów na wysokiej klasy rozwiązania o wysokim stopniu zaawansowania oraz coraz częściej na maszyny dedykowane i rozwiązania specjalistyczne, dlatego podjęliśmy współpracę z tak uznaną na świecie marką jak Edale. Bardzo się cieszę, że możemy stać się częścią tej rodziny.

Opracowano na podstawie informacji firmy GRAW

error: Kopiowanie zabronione!
cript>