Cimpress inwestuje w HP Indigo
6 May 2021 08:48

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firmy HP i Cimpress ogłosiły strategiczne porozumienie dotyczące kolejnych inwestycji w cyfrowe maszyny nowej generacji HP Indigo. Zakup ma służyć rozwojowi produktów personalizowanych oferowanych przez spółki z grupy Cimpress.

Cimpress, największy nabywca maszyn HP Indigo na świecie, zamierza wdrożyć w ciągu najbliższych dwóch lat nowe cyfrowe maszyny HP Indigo, w tym znany z wysokiej produktywności system Indigo 100K drukujący w formacie B2. Nowa technologia ma zapewnić firmie dodatkowe przychody i poprawić wydajność produkcji.

Firmy należące do grupy Cimpress każdego roku obsługują dziesiątki milionów klientów, zapewniając wygodną i przystępną cenowo personalizację, tworząc unikalne produkty na masowa skalę. Do grupy należą między innymi: Vistaprint, BuildASign, Exaprint, National Pen, Pixartprinting, Printdeal, Printi, Vistaprint i WIRmachenDRUCK.

Podczas pandemii więcej klientów z branży druku przeniosło się z trybu offline do online, gdzie Cimpress jest zdecydowanym liderem. Wierzymy, że większość tych klientów utrzyma swoje preferencje także po zakończeniu pandemii, a my będziemy zwiększać wydajność, kontynuować inwestycje, aby jeszcze lepiej ich obsługiwać - powiedział Robert Keane, założyciel i dyrektor generalny Cimpress. - W ciągu ostatnich dziesięcioleci firma HP odegrała kluczową rolę w naszej historii, nie tylko pod względem wielkości inwestycji, ale także możliwości rozwoju. Wierzymy w dalszą współpracę, wzmacniającą konkurencyjność kosztową i zdolność do zaspokajania potrzeb klientów.

Cimpress wykorzystuje technologię HP do dostarczania spersonalizowanych produktów takich jak kartki świąteczne, artykuły fotograficzne, upominki, kalendarze i materiały marketingowe.

Pomaganie klientom w osiągnięciu możliwości rozwoju i doskonałości operacyjnej to kluczowa wartość dla HP. Ściśle współpracowaliśmy z Cimpress przy wdrażaniu HP Indigo 100K, aby zapewnić, że system spełnia potrzeby rynku w zakresie automatyzacji i dużego wolumenu spersonalizowanych produktów. Cieszymy się, że możemy nadal rozwijać strategiczne relacje z Cimpress i zapewnić długoterminowy sukces obu firm - powiedział Haim Levit, dyrektor generalny HP Indigo.

Zaprojektowany do druku w trybie ciągłym nowy system HP Indigo 100K to pierwsza maszyna na platformie HP Indigo 5. generacji, a jednocześnie innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do wysokich nakładów druku cyfrowego z dużą prędkością.

Ponad połowa nowych urządzeń HP Indigo 100K ma zostać zainstalowana w 2021 r. po udanych testach, które odbyły się w okresie świątecznym 2020 r. w zakładach produkcyjnych Cimpress w Europie. HP Indigo 100K współpracuje bezpośrednio z HP PrintOS Color Beat, zapewniając wysokie standardy jakości i spójność kolorów prac drukowanych na różnych maszynach i w różnych lokalizacjach.

Opracowano na podstawie informacji firmy Cimpress

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>