Znamy pełen program EskoWorld 2021
10 May 2021 09:01

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W dniach 17-21 maja 2021 r. setki uczestników za pośrednictwem internetu wezmą udział w corocznym pokazie technologii, którego bogaty program skoncentruje się na cyfrowej transformacji przemysłu opakowaniowego. Zaplanowane na 80 sesji, pokazów i warsztatów wirtualne wydarzenie zgromadzi przez pięć dni partnerów z opakowaniowego łańcucha dostaw, zapewniając im możliwość nauki, dzielenia się wiedzą i odkrywania najnowszych innowacji.

EskoWorld 2021 ma na celu zapewnienie łączności między profesjonalistami z branży opakowań - powiedziała Melissa Plemen, starszy dyrektor ds. sprzedaży wewnętrznej i marketingu w Esko. - Nasz program jest wypełniony warsztatami, dyskusjami i demonstracjami, które mają zaprezentować potencjał rozwiązań Esko w kwestii cyfryzacji, automatyzacji i łączenia przemysłowych procesów w celu zwiększenia wydajności operacyjnej, zmniejszenia ilości odpadów i podniesienia jakości druku, w miarę jak branża posuwa się na swej drodze cyfrowej transformacji.
Pełny harmonogram obejmuje wszystko: od warsztatów poświęconych najlepszym praktykom w zakresie oprogramowania, poprzez sesje zapoznające uczestników z produktami, aż po dedykowane sesje edukacyjne, takie jak dogłębne szkolenie na zaawansowanym poziomie w zakresie standardów kolorystycznych, w których weźmie udział starszy specjalista ds. rozwiązań kolorystycznych Esko Mark Samworth (18 maja). W ramach tygodniowego wydarzenia odbędą się również „okrągłostołowe” dyskusje, wśród nich niecierpliwie wyczekiwane „Co oni myślą?” (20 maja), podczas której czterech ekspertów branży fleksograficznej omówi aktualne i przyszłe problemy, przed którymi stoi branża.

Zapewniamy możliwość umówienia się na indywidualne spotkania z naszymi ekspertami, którzy będą dostępni przez cały czas trwania wirtualnego wydarzenia, by omawiać najgorętsze tematy, dotyczące m.in. optymalnych sposobów digitalizacji i automatyzacji tradycyjnych procesów – dodała Melissa Plemen. - Sesje poświęcone konkretnym działaniom, dyskusje panelowe i prezentacje odkrywające liczne możliwości transformacji cyfrowej to tylko kilka ze sposobów, w jakie uczestnicy będą mogli w pełni wykorzystać to wydarzenie online.
Wykład inauguracyjny na tegorocznym EskoWorld wygłosi Shane Snow, wielokrotnie nagradzany dziennikarz i autor bestsellerów „Smartcuts”, „The Storytelling Edge” i „Dream Teams”. Snow w inteligentny i błyskotliwy sposób obali mity o sukcesie i przedstawi niezapomniane historie związane z przełomowymi innowacjami.

Jesteśmy szczęśliwi, że Shane wygłosi wykład wstępny – podkreśliła Plemen. - Jego zabawna i pouczająca prezentacja uzupełni ogromny zakres informacji, które będą dostępne w trakcie tegorocznego wydarzenia.

Wirtualny EskoWorld 2021 jest bardzo wszechstronny, co pozwala uczestnikom wybrać treść i czas udziału w programie. Mogą oni zarejestrować się na dowolną liczbę sesji i obejrzeć nagrania, jeśli nie są w stanie uczestniczyć w wydarzeniach na żywo. Co więcej, sesje będą dostępne nawet rok po zakończeniu wydarzenia – podkreśliła.

Z przyjemnością informujemy także, że drugi rok z rzędu sponsorem wirtualnego wydarzenia EskoWorld jest oprogramowanie Brain4Tools firmy The Grey Elephant, cyfrowych specjalistów od druku przewodników - dodała Melissa. - Mamy przyjemność ponownie powitać Brain4Tools – z jego najnowszymi narzędziami i wiedzą o sektorze druku i opakowań - w roli platynowego sponsora.

86 dedykowanych sesji będzie dotyczyło najnowszych rozwiązań technologii chmurowej firmy Esko, nowych urządzeń do produkcji płyt drukowych flekso, a także najnowszych rozwiązań w zakresie artworków, projektowania i oprogramowania prepress. Sesje będą odbywać się na żywo w godzinach 8.00 – 17.00 EST (amerykańskiego czasu wschodniego).

Więcej informacji na temat wirtualnych sesji EskoWorld oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo tutaj.

Opracowano na podstawie informacji firmy Esko

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>