Zapraszamy do lektury majowego wydania „Poligrafiki”!
21 May 2021 13:36

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Produkcja opakowań to temat, któremu w majowym wydaniu poświęciliśmy najwięcej uwagi. O dominujących trendach w produkcji opakowań pisze Nilgun Turan; przedstawiamy też najnowsze rozwiązania firm Global Graphics, DuPont i Gallus dla branży opakowań i etykiet. Wartość dodaną w tym biznesie reprezentuje technologia inteligentnych etykiet firmy Xeikon. Interesujące rozważania na temat ekologicznych opakowań – zwłaszcza próba odpowiedzi na pytanie, czy takie w ogóle istnieją? – znalazły się w artykule zawierającym spostrzeżenia przedsiębiorstw zrzeszonych w stowarzyszeniu Natureef. Takich wątpliwości nie budzi ekologiczne, łatwe do recyklingu opakowanie, które dla polskiej wódki Chopin Rye Organic zaprojektowała w swoim Excellence Centre w Finlandii Metsa Serla, a wyprodukowała polska firma Prost-Key Packaging.

Poza tym m.in.: nowości z virtual.drupa; Grupa Kompap z rekordowymi wynikami pomimo pandemii – ten fenomen tłumaczy w rozmowie z „Poligrafiką” prezes Waldemar Lipka; nowy Durst P5 TEX iSUB - kamień milowy w dziedzinie druku sublimacyjnego i wreszcie nasz temat z okładki: „Bezkonkurencyjny druk na każdej plandece”, czyli dwa systemy EFI VUTEk 32h w firmie Roland International Polska będącej jednym z rynkowych liderów rozwiązań do zabezpieczania i optymalizacji transportu.

W numerze także wiele innych interesujących publikacji, tak więc gorąco zachęcamy Państwa do lektury!

error: Kopiowanie zabronione!
cript>