Inauguracyjny Wirtualny Szczyt XSYS poświęcony fleksografii
25 May 2021 15:08

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma XSYS ogłosiła, że w czerwcu br. po raz pierwszy zorganizuje XSYS Virtual Summit (Wirtualny Szczyt XSYS) - wydarzenie odbywające się w środowisku internetowym, skoncentrowane na branży fleksograficznej i poświęcone aktualnym wyzwaniom stojącym przed sektorami prepressu i druku w segmentach oznaczeń i etykiet, opakowań giętkich oraz tektury falistej.

Przez cztery czerwcowe dni (14, 15, 17 i 24 czerwca) Wirtualny Szczyt ma dotrzeć do globalnych odbiorców za pośrednictwem nowej dedykowanej platformy, dzięki której uczestnicy będą mogli odwiedzać stoiska, oglądać demonstracje produktów, wysłuchać prezentacji ekspertów, brać udział w sesji pytań i odpowiedzi oraz spotykać się między sobą w celach networkingowych.

W czasie pandemii koronawirusa branża odnotowała ogromny wzrost aktywności online, a wiele imprez targowych, pragnąc odzyskać choć część swojego powabu, zwróciło się w stronę wirtualnego świata. Naszym celem podczas Wirtualnego Szczytu XSYS jest dotarcie z jasnym i ukierunkowanym przekazem do odpowiedniej grupy odbiorców (…) - powiedział Friedrich von Rechteren, globalny wiceprezes ds. handlowych w XSYS.

Na program wydarzenia złożą się prezentacje tematyczne poświęcone aktualnym problemom w druku fleksograficznym. Eksperci XSYS wyjaśnią, jak osiągnąć wysoką jakość druku przy jednoczesnym obniżeniu kosztów, spełnieniu wymogów szybszego wprowadzania produktów na rynek i zwiększeniu wydajności na każdym etapie procesu fleksograficznego.

Aby dotrzeć do jak najszerszego grona klientów, zaprezentowane zostanie pełne portfolio rozwiązań XSYS, począwszy od płyt, poprzez urządzenia do prepressu, aż po cylindry i adaptery.

Wytrzymałość płyt fleksograficznych z serii XSYS została ponownie potwierdzona w rygorystycznych testach opracowanych z myślą o spełnieniu wymagań stawianych przez drukarnie we wszystkich obszarach przemysłu opakowaniowego - mówi von Rechteren. - Wspieramy naszych klientów, by mogli dostarczać zrównoważone i efektywne kosztowo rozwiązania swoim własnym klientom, a robimy to poprzez współpracę z innymi wiodącymi producentami maszyn do druku, farb i innych materiałów eksploatacyjnych.

Demonstracje na żywo wywoływarki ThermoFlexX i modułów do obróbki płyt Catena, które wspólnie tworzą linię Catena+, pozwolą na dogłębne zapoznanie się z automatyzacją zapewniającą najwyższą jakość bezdotykowej produkcji płyt fleksograficznych. W akcji znajdzie się również system termicznej obróbki płyt nyloflex Xpress, a w trakcie bardziej specjalistycznych pokazów zostanie zaprezentowana technologia łatwego montażu cylindrów i adapterów firmy rotec.

Organizator szykuje również sesje partnerskie, które mają zademonstrować metody wdrażania zrównoważonego druku, umożliwić porównanie wydruków z różnych rodzajów płyt oraz omówienie ich zalet dla różnych zastosowań. Dokładny program jest uzależniony od obszaru geograficznego: szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

https://xsysvirtualsummit.vfairs.com/.

Z niecierpliwością oczekujemy spotkania społeczności fleksografów na naszym pierwszym Wirtualnym Szczycie - mówi von Rechteren. - Wierzymy, że dzięki stworzeniu idealnego środowiska specjalnie dla branży flekso możemy dostarczyć bardziej wartościowe treści i zapewnić bardziej zwięzły i przydatny program, dzięki czemu uczestnicy wyniosą z niego  nowe i wartościowe informacje, które pomogą im w rozwoju ich firm.

Jeden z każdego z czterech dni Wirtualnego Szczytu będzie poświęcony innej strefie czasowej. Dla klientów z regionu EMEA (czyli kraje Europy, Środkowego Wschodu i Afryki) zaplanowano 14 czerwca; wówczas prezentacje online będą się odbywały w godzinach 9-17 czasu środkowoeuropejskiego.

Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

Opracowano na podstawie informacji firmy XSYS

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>