Todd Zimmerman dołącza do EFI
26 May 2021 09:22

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Todd Zimmerman, wieloletni dyrektor ds. grafiki posiadający bogate doświadczenie w zakresie rozwijania inicjatyw technologicznych w branży poligraficznej, dołączył do firmy Electronics For Imaging, Inc. obejmując stanowisko wiceprezesa i dyrektora generalnego działu Display Graphics.

Zimmerman przeszedł do EFI z Fujifilm USA, gdzie spędził półtorej dekady na kierowniczych stanowiskach – ostatnio jako prezes oddziału i wiceprezes Fujifilm Global Graphic Systems. Przed dołączeniem do Fujifilm Zimmerman pracował w sprzedaży, w firmie Kodak Polychrome Graphics.

Todd wnosi cenną wiedzę, tak ważną w przypadku stanowiska, które jest kluczem do stałego sukcesu EFI - powiedział Scott Schinlever, dyrektor operacyjny EFI Inkjet i dodał: Jego doświadczenie i styl zarządzania to istotne atuty, które przyspieszą rozwój portfolio EFI Display Graphics, oferujące obecnie najlepsze w swojej klasie technologie.

Zimmerman przyjmuje nową funkcję w czasie, gdy wielu klientów EFI rozwija swoją działalność, aby sprostać nowym potrzebom biznesowym po pandemii, szczególnie w kluczowych obszarach zastosowań takich jak: grafiki w punktach zakupu, oznakowania na targach i imprezach, ochrona środowiska oraz dekoracje wnętrz. W czasie gdy drukarnie będą odzyskiwały pełnię sił, Zimmerman obejmie największy segment biznesowy EFI, jakim jest druk atramentowy. EFI to jeden z największych na świecie producentów wielkoformatowych systemów druku UV LED, cyfrowych maszyn termosublimacyjnych i atramentów.

EFI ma wyjątkowe portfolio dla rynku grafiki, oznakowań i wyświetlaczy. Nie mogę się doczekać, aby pomóc firmie w dalszym ulepszaniu tej oferty - powiedział Zimmerman i stwierdził: To wyjątkowa okazja i cieszę się, że dołączam do utalentowanego zespołu, który wykazał się umiejętnością nie tylko słuchania, ale także szybkiego reagowania na zmieniające się trendy rynkowe i opinie klientów.

Miejscem pracy Todda Zimmermana będzie Centrum Obsługi Klienta EFI w Londonderry (New Jersey, Stany Zjednoczone), a jego bezpośrednim przełożonym zostanie Scott Schinlever, który jest odpowiedzialny za działalność EFI w zakresie druku atramentowego na rynkach grafiki, opakowań, tekstyliów i materiałów budowlanych.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>