EFI podnosi ceny
2 Jun 2021 13:47

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W świetle licznych zmian rynkowych mających wpływ na koszty materiałów, komponentów, chemikaliów, globalnego transportu i logistyki, firma Electronics For Imaging, Inc. (EFI) planuje podwyżki cen oferowanych atramentów, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Nowe ceny będą obowiązywały od 1 lipca w odniesieniu do linii rozwiązań VUTEk, Wide-Format, Reggiani, Cretaprint, Nozomi i Cubik.

Podwyżki cen będą się różnić w zależności od rodzaju produktu, a przedstawiciele EFI będą przekazywali informacje o konkretnych podwyżkach bezpośrednio klientom i partnerom handlowym.

Od początku pandemii firma EFI pracowała nad umocnieniem naszych łańcuchów dostaw i utrzymaniem najlepszej dostępnej jakości oraz spójności wszystkich materiałów i części wykorzystywanych w druku  atramentowym — powiedział Scott Schinlever, COO, EFI Inkjet i dodał: Chociaż podejmujemy konsekwentne działania w celu ograniczenia kosztów, utrzymujące się wyzwania rynkowe doprowadziły do ​​korekty cen niezbędnej dla zapewnienia ciągłości, nieprzerwanych dostaw do naszej globalnej bazy klientów.

Jak zawsze, EFI będzie skutecznie i ściśle zarządzać wieloma czynnikami kosztów i wydajności wpływającymi na nasze produkty w trosce o to, aby nasi klienci nadal pozostali w czołówce technologii, korzystając z rozwiązań, które zapewniają im wyjątkową jakość i atrakcyjny całkowity koszt posiadania – podkreślił.

Więcej informacji o produktach do druku atramentowego EFI można znaleźć na stronie internetowej producenta.

Opracowano na podstawie informacji firmy EFI

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>