Rośnie zainteresowanie targami FESPA 2021
4 Jun 2021 12:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Międzynarodowi producenci sitodruku, druku cyfrowego i tekstyliów przygotowują się do tegorocznych targów FESPA Global Print Expo, które odbędą się w dniach 12-15 października 2021 r. w centrum wystawienniczym RAI w Amsterdamie.

Po 18 miesiącach wirtualnych prezentacji, zdalnych premier produktów i webinarów dostawcy z entuzjazmem podchodzą do perspektywy bezpośredniego kontaktu z klientami i kontrahentami.

Uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z innowacjami w zakresie sitodruku, druku cyfrowego, materiałów eksploatacyjnych, rozwiązań do zarządzania przepływami pracy i kolorami oferowanymi przez ponad 300 wystawców.

Odwiedzający FESPA Global Print Expo obejrzą rozwiązania renomowanych dostawców, w tym Złotych Sponsorów wydarzenia – firm Brother i Mimaki, a także: Agfa, Canon, Durst, Fujifilm, Han Glory i Roland DG. W gronie wystawców znajdą się też producenci podłoży do druku tacy jak: 3A, Ahlstrom Munksjö, Avery Dennison, Hexis i Re-board Technology AB; dostawcy rozwiązań w zakresie automatyzacji, przepływu pracy i zarządzania kolorami, firmy: Barbieri Electronic, Inedit, OneVision, ONYX Graphics i Print Factory; oraz dostawcy materiałów eksploatacyjnych: CHT Germany, Easy Inks GmbH i Sun Chemical.

European Sign Expo, jedne z wiodących europejskich targów oznakowań niezadrukowanych, ponownie odbędą się wspólnie z FESPA Global Print Expo. Wydarzenie, które zostanie zorganizowane w hali nr 2 w centrum konferencyjnym RAI, połączy profesjonalistów zajmujących się oznakowaniami ze specjalistami w zakresie: liternictwa, oznakowań cyfrowych i wymiarowych, grawerowania, podświetlanych wyświetlaczy i narzędzi LED. Imprezę wspierają między innymi European Sign Federation i sponsorzy EFKA oraz LEDIT YAKI.

Harold Klaren, international sales manager firmy EFKA, tak komentuje nadchodzące wydarzenie: FESPA Global Print Expo i European Sign Expo odgrywają zasadniczą rolę w łączeniu nas z odbiorcami. Imprezy pozwolą nam spotkać się z ponad połową klientów i przedstawicieli drukarń wielkoformatowych pod jednym dachem. Nie mielibyśmy okazji zobaczenia się z nimi w inny sposób.

Neil Felton, dyrektor generalny FESPA, komentuje: Ubiegły rok był wyzwaniem dla wszystkich i chociaż wirtualne wydarzenia umożliwiają społeczności zajmującej się drukiem specjalistycznym pozostawanie na bieżąco oraz dostęp do nowych produktów, wszyscy z entuzjazmem wypatrujemy spotkania na żywo. W całej branży widzimy oznaki regeneracji i uważamy, że październik to dobry czas, aby spojrzeć w przyszłość i skupić się na nowych aplikacjach.

 Opracowano na podstawie informacji FESPA

 

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>