Szybkie zapytania
4 Jun 2021 08:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

European Sellers&Buyers to darmowe narzędzie dla dystrybutorów i agencji reklamowych. Odznacza się nowoczesną funkcjonalnością, możliwością wysyłania szybkich zapytań produktowych do tysięcy firm z całej Europy i jest stworzona do użytku codziennego. To narzędzie, dzięki któremu możliwe jest błyskawiczne wyszukiwanie dostawców produktów reklamowych. Najważniejszą jej zaletą jest system szybkich wiadomości bezpośrednio do dostawców.

System szybkich wiadomości umożliwia wysłanie jednego zapytania produktowego do ponad 100 dostawców jednocześnie. Wystarczy zaznaczyć liczbę dostawców w wynikach wyszukiwań, napisać wiadomość i wypełnić dane firmy. Dzięki tej funkcjonalności oszczędza się czas, ponieważ zapytanie dociera do setek dostawców w tym samym czasie. Można również znaleźć odpowiednich dostawców i otrzymać aktualizację ich ofert w kilka minut.

Jeśli poszukujesz nowych dostawców produktów reklamowych, odwiedź European Sellers&Buyers i zarejestruj się tutaj. Wszelkie pytania można kierować na e-mail: info@esbook.eu.

Opracowano na podstawie informacji firmy GJC

error: Kopiowanie zabronione!
cript>